2737
2739

۲۲ سالمه تا حالا فقط ۲_۳ تا خواستگار داشتم که اونا هم در حدی نبودن که راه بدیم خونه 

شرایط خودم و خانوادمم خوبه واقعا 

ولی چون اصلا زیاد تو اجتماع نیستیم دیده نمیشم  

و به شدت نیاز دارم به ازدواج پریشب هم از خانم فاطمه زهرا خواستم تا آخر امسال بتونم نامزد کنم  

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا درسته میگن مادر پسرم باید راضی باشه ولی اول و آخر باز مادر سعی میکنه به حرف دل پسرش گوش کنه

راست میگی 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
2738

بنظر من مادر.مادر شوهر خیلی مهمه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بستگی ه خانواده و خودت داره.

مثلا مذهبی هستین یا نه؟

دانشگاه میری؟ کلاس میری؟

باشگاه میری؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
معلومه ک پسر دوره ای شده ک حرف حرف خوده دختر پسره ن مادرپسر  ب نظرم توی مراسم های عروسی و نامز ...

اخه الان که اصلا عروسی اینا نیست 

بعد تو فامیلامون اصلا پسری که به من بخوره نیست متاسفانه خواهرجان 

زمانش رسيده باشه يهو از زير سنگ هم ظاهر ميشه🤣والا بوخودا مگه اونايي كه ازدواج كردن رفتن مسجد و روضه بست نشستن؟!

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
2706