2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا جدیدا بیشتر ازدواجای موفق اینجوریه  چون فوق فوقش از طرف خوشت نمیاد کات می کنی تو سنتی ا ...

اره بخدا این حقیقته من تو اون سه سال ک با شوهرم بودم خ ندار بود مول شارژ هم نداشت ولی اون سه سال هی رفت سر کار جم کرد

2731
خب گفتی تا اخر امسال باید ازدواج کنم..گفتم شاید مشکلی برات پیش امده باشه

من نگفتم اسی گفت خب شاید احتیاج به همدم داره هرکسی یه جوریع دیگه من خودم از اسی بزرگترم ولی بامجردیم کناراومدم

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
چرا اینقد واجبه ازدواج کنی اخه..اتفاقی افتاده..نکنه حامله ای میخوای گردن یکی دیگه بندازی

یا خدا   

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
2740
اره بخدا این حقیقته من تو اون سه سال ک با شوهرم بودم خ ندار بود مول شارژ هم نداشت ولی اون سه سال هی ...

فقط مونده به شانس من یکبار تو مجازی برای اولین و اخرین بلر شماره گرفتم بخدا دیوانه کرد منو یه سال مزاحمم شد

خب منم تنهام و نیاز دارم..ولی دیگه اینقدرام مجردی برام سخت نیست اخه..واقعا تعجب میکنم

برا من خیلی سخته ۲۲ سالمه 

مونده کی احساس نیاز کنی ۲۰ سالگی من اسم خواستگار میومد گریه می کردم در این حد ازدواجی نبودم

فقط مونده به شانس من یکبار تو مجازی برای اولین و اخرین بلر شماره گرفتم بخدا دیوانه کرد منو یه سال مز ...

مجازی همش دروغه اما یعضیا هستن واقعا تنها هستن بیرون از خونه ک میان برای اینکه فقط هواشون عوضی شه توی بازار ی دور بزنن اما واقعا تنها هستن من با شوهرم اینطور بود قضیمون 

من ۱۸سالم بود عزیزم

عزززیزم 

منم الان با یکی دوستم ۶ ماهه قصدمون ازدواجه ولی بهش اعتماد ندارم البته داریم مشاور هم میریم 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
2706