2733
2734

یه چیزی من از رگ وخون و اینا بشددددددددددددددددددددددددت میترسم. یعنی پرستار خوبی میشم بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به رشته بالاتر فکر نمیکنم چون همینمممممممممم با تلاش شاید بتونم قبول شم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
امسال. اگه قبول نشم سال دیگه میرم طراحی لباس. 

طراحی لباس که بهتره به نظرم 

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈

نه رشته هایی که محیط کارشون تو بیمارستان هست و با مریض کار دارن اصلا مناسب شما نیست دختر داییم همین کارو کرد کلا پشیمون شد کنکور هم نداد

اگه میخواین بازم تجربی بخونین بخونین برای استاد شدن چون معلم دیگه استخدامتون نمیکنن

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞
2706