2752
2734
عنوان

سینگلا بیاین دور هم😂😍اکیپ سینگلی

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 159 پست
😳😳😳😳😲

🤫🤫🤫صدات و در نیار کار دارم

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
آره تعجب میکنم  پسر باشی موردی نداره ولی دختر زشته سیگاربکشی فردا مادربشی همش تاثیر میزاره رو ...

☹☹☹☹🙄

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
از هيچي متاسفانه چون تنهايي رو دوست ندارم .خوش به حالتون .واقعا واقعا از تنهايي لذت ميبرين؟!

قبل کرونا خیلی بهتر بود .. کارم بود و سفر هم میرفتم 

الان بدون این دو تا سخت شده

واسه مردا تا بوده همین بوده اما برا ی خانوم زشته ...نظرمو گفتم 

مرد سیگار نمیکشه پسر میکشه

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

کی گفته واسه مردا تا بوده همین بوده 🙄🙄🙄

واسه بدن ضرر داره

و ضررش زن و مرد نمیشناسه 

از لحاظ زشت و خوشکلی هم 

زن با ناز و لاک و ادا میکشه قشنگ ترم هست 😂😂😂😂

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
از هيچي متاسفانه چون تنهايي رو دوست ندارم .خوش به حالتون .واقعا واقعا از تنهايي لذت ميبرين؟!

فعلا که بله😅😁 تنهایی خب میتنی با دوستات بیشتر ارتباط داشته باشی‌.میگم که الان وضعیت کرونا مناسب نیس ولی انشالا که بزودی تموم شه. برای خودت یه هدف درنظر بگیر براش تلاش کن همین که ی هدفی داشته باشی یعنی به یه امیدی داری زندگی‌میکنی. اگه هم ازدواج دوست دری که خب ازدواج کن ولی درست و عاقلانه. نه از روی تنهایی

روتو برم حاجی  خودتون تو امضاتون نوشتی نی نی سایت جایه مردا هم هست اوکی کنار میایم  ولی چیکار بقیه دارین؟بین خانم و اقا هیچ  فرقی نی اینکه یه نفرم چی میخوره چی میپوشه هم به ما چه ://

نظرمو گفتم فقط  

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
مرد سیگار نمیکشه پسر میکشه

لایک👍👍👍

کی گفته واسه مردا تا بوده همین بوده 🙄🙄🙄 واسه بدن ضرر داره و ضررش زن و مرد نمیشناسه  از لح ...

عاشقتم😍خوب گفتی لایک داری

2706