2733
2734
عنوان

فکر کنم شوهرم خیانت میکنه. ب دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 2248 بازدید | 157 پست
شکر خدا عزیزم

من چون مرد خ خراب داشتم الان ب این یکی یکم چشم چرونی کنه حساس نیستم خودم حواسشو پرت میکنم بجای دعوا .چون می‌دونم فقط نگاه می‌کنه اهل رفتن سمت اونا نیست یجور غرور داره ک چون زن داره ضایع است دنبال کسی بره.یکمم سردمزاجه .مثلا دوهفته یکبار میخاد .یبارم ی دختره همکارقدیمش صبح زود  بهش پیام تولدداده بود منم زود پاکش کردم .تا بیدار شد گفتم تولدت مبارک نهار چی دوسداری خ خوشحال شد (تولدش یادم نبود😂😂😂)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری با شوهر اولت که اینقدر بد و بدنام بودن ازدواج کردی گلم نمیدونستی یا دوست بودین باهم؟  

فامیل دورن .رفت و آمد نداشتیم .مامانش مخ مامانمو زد .منم ۱۶سالم بود .فک کردم هرچی مامانم بگه درسته .گفت نمازخون و اهل مسجدن .نگو همش ظاهر قضیه بود .هم خدا هم خرما بودن .خودشم ن نماز ن روزه مشروب و مواد مصرف میکردهمه رو بعد عروسی رو کردند.ب مامانش گفتم مشروب میخوره گفت عیب نداره.اگ باطن و ظاهرشون یکی بود ک گول نمیخوردیم

با دومی چندماه چت و آشنایی .نیمه سنتی تقریبا.خانوادش خبرداشتن داریم آشنا میشیم باهم .

عجببب😶😒

ی دوستم ی حرف قشنگی زد گفت شوهرت اهل حرومه گفتم یعنی چی گفت بعضی مردا هرحلالی داشته باشه تو خونه بدش میاد حتما دنبال حروم میرن دنبال مال دیگران ناموس بقیه .گفت ی درصدم دوستت نداره .فقط میخاد چون الان بهش حرومی واسش شیرینی تا زنش بشی دوباره همون وضع میشه .آخه شوهر خودشم همینجور بود برد روانشناس.گفتن مریضی جنسی داره شوهرش .مث وسواسه.نمیتونن آروم بگیرن.اون دوستم شهردیگست اونم داره جدامیشه با ی بچه کوچک

2731
فامیل دورن .رفت و آمد نداشتیم .مامانش مخ مامانمو زد .منم ۱۶سالم بود .فک کردم هرچی مامانم بگه درسته . ...

ازدواج سن کم خییلی بده 

حیفه بچه ای که بره زیر دست همچین ادم کثیفی

خانوادت کوتاهی کردن

ایشالا خوشبخت بشی با این همسرت

ی دوستم ی حرف قشنگی زد گفت شوهرت اهل حرومه گفتم یعنی چی گفت بعضی مردا هرحلالی داشته باشه تو خونه بدش ...

یه جورایی با حرام انس گرفتن و حرام خو شدن

حضرت علی می‌فرماید، اگر از زنی خوشتان آمد به خانه بروید و با همسر خودتان همبستر شوید چرا که هر چه او دارد، زن شما هم دارد.... 

اما برخی مردها چون کثیفن دنبال حرومش میگردن

یه جورایی با حرام انس گرفتن و حرام خو شدن حضرت علی می‌فرماید، اگر از زنی خوشتان آمد به خانه بروید و ...

انگار واسشون هیجان داره یا حس قدرت پیدا میکنن هم زن هم مردی ک با متاهل میرن شاید عقده حقارت خودشونو خالی می‌کنند چون من دیدم خانمه با لذت میگغت شوهرو چنتا بچه داره ولی فلانی ک زنش انقد خشگله دنبال منه .خودش اهل نخ دادنه زنه.انگار دارن با اون زن بیچاره رقابت می‌کنند!یا شوهر سابقم انگار زن شوهرداری رو تصاحب کنه فک می‌کنه ب شوهره غلبه کرده.

یه جورایی با حرام انس گرفتن و حرام خو شدن حضرت علی می‌فرماید، اگر از زنی خوشتان آمد به خانه بروید و ...

من سعی کردم گذشته رو از فکرم پاک کنم وگرن خ رنج میکشم .الان یکار مامانش یادم اومد مستاجر داشتن  دختره مستاجره خوشگل و قرتی بود من سعی می‌کردم حساس نشم بهش .یبار مادرشوهرم کرم ریخت گفت دختره خ خشگله حیف خرابه دوسه بار تکرار کرد منظورشو  فهمیدم خودمو زدم ب اون راه.بعد یبار مامانش گفت دختره دزده گفتم بهش نمیاد ک.گفت منم شک داشتم رفتم تو اتاق کمد پول گذاشتم ب فلانی(شوهرمن)گفتم بره تو حموم تو اتاق قایم بشه دختره رو فرستادم مثلا بریم جایی بره روسریم. از اتاق بالا بیاره .اگ پول برداشت پسرم بگیرتش (من حرصم گرفت رفتم ب مامانم گفتم گفت صددرصد میخاستن واس دختره پاپوش بدوزه ک شوهرت بهش تجاوز کنه درازای بر داشتن اون پول ) مامانم الکی نمیگه .بعدا ب شوهرم گفتم مامانش چی گفته گفت آره دزد بود منم گرفتمش بقیشو نگفت.ولی مطمئم .چون بعد چندروز خونه رو خالی کردن از اونجا رفتن. تا چ حد با دختره کاری کرد نمی‌دونم ولی دلم واسش سوخت .با بهتان دست درازی کردن خ سخته .منم نمی‌تونستم مدرکی داشته باشم شماره دختره رو نداشتم .بچه سال بودم.یا یبار مامانش  آمار رابطه جنسی ی همسایشونو داشت جلو شوهرم تعریف کرد شوهرمو خوشش میومد.خرص می‌خوردم .چاره نداشتم.

باشه. ببینم چی جوابرمیده. اگه زنگ زد چی؟ شوهرم و بیدار کنم جواب بده؟

نه بابا بیدار کنی چی بگی! گوشیش و سایلنت کن زنگید رد تماس بزن بگو برا چی زنگ میزنی زنم خوابه؟! 😡 بعدش دیگه تو چت تا فیها خالدونش و دربیار سر فرصت برو سراغش 😖

فقط من و باش ! اگه شوهرت نرماله اینکار و کن یوقت پا نشه نصف شبی گلوتو بچسبه خفت کنه 😨 دیگه خودت بهتر می شناسیش تحفه رو 😐

این شوهرت معتاد اینا نیست؟  اون یکی بود درسته؟

آره این معتاد نیست فقط خ تنبل و لوسه انگار دختره .خخ.هرچی باشه از قبلیه بهتره .واس همین راضیم .مثلا متلک انداز بود من بیزبون .اوایل گریه میکردم بعد با خودم گفتم منم جوابشو بدم الان هرچی میگ جوابشو میدم خنگول خوشش میاد میگه ببین اون شوهرت بدرد نخور بود تورو بیزبون کرده بود من زبونتو باز کردم.بامن شجاع شدی میری دم بنگاه بقالی .خوشحاله 😂(واس راحت طلبی خودشه ولی منم دلم باز میشه هروقت بخام میتونم برم بیرون مث اون قبلی زندانیم نمیکنه)

با اینهمه احتیاط شوهرم ک یکسره هرزگی میکرد با زنهای همسایه با فامیل و...گردن نمی‌گرفت .هیچ ردی نمی‌ذ ...

اون کلا بیماری سادیسم جنسی داشته که باز برمیگرده به دوران کودکیش 

یه سوال خانومی که ازدواج دوم دارن چطوری میتونن با دومی رابطه داشته باشن 

من خودم تحت هیچ شرایطی نمیتونم جز شوهرم با کسی باشم درسته بعضی اخلاقاش گنده ولی توی این مورد اصلا نمیتونم با کسی دیگه مقایسه اش کنم 

2706