2733
2734
عنوان

من خیلی دلتنگش میشم.شوهرمو میگم

171 بازدید | 17 پست

ما خیلی همدیگه را دوست داریم مخصوصا من ک خییلی احساسی هستم.

شوهرم کارش طوریه ک از صبح تا شب سرکاره و فقط موقع ناهار میتونه بهم زنگ بزنه.انقد عاشقشم ک صداشم برام ارامشه.

ساعت ۱۲ تا یه ربع ناهارشو میخوره و بعدش بهم زنگ میزنه باهم کلی حرف میزنیم. حالا امروز همزمان تلفن خونه و گوشیم زنگ خورد گوشیم شوهرم بود جواب دادم و باهم حرف زدیم اما فقط ۲ دقیقه...من خیلی منتظرمیشم تا ساعت ۱۲ بشه و زنگ بزنه چون حتی تو طول روز یدونه اس هم نمیتونه جواب بده.

بعدش گفت صدای تلفن خونه نیاد گفتم ولش کن جواب نمیدم از خونه مادرم بود. گفت نه جواب بده گفتم باشه پس دو دقیقه دیگه زنگ بزن.گفت نه دیگه بعدش میخوام برم استراحت کنم.

حالا استراحتش چیه بره تو گوشیش بچرخه حالا اگه میخوابید من حرفی نداشتم.

الانم قهریم باهم و نمیتونم درس بخونم.

گفتم حالا این چیز زیادیه ک من ازت میخام؟ میگه ناراحت شدم جواب خانوادتو دادی😑 بخدا خودش گف بردار گوشیو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سعی کن اینقدر وابستش نباشی و در طول روز بهش فکر نکنی خودت آسیب میبینی شوهرتم خسته و دلزده میشه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738
😐😐😐چند سالته؟ عزیزم با عشقت داری خفه اش میکنی. ولش کن بزار تو حال خودش باشه دیگه .

من نمیتونم مثل خیلی از زنها منتظر بمونم اون بیاد طرفم...طاقت دوریشو ندارم

الان چیکار کنم؟میخواستم پیام بدم معذرت خواهی کنم

آره چه اشکالی داره اگه مقصر بودیو به پر و پاش زیادی پیچیدی عذر خواهی کن 😍در کل وقتی وابستگی رو کم کنی خودت متوجه میشی که همسرت بیشتر دور و برت میچرخه و بیشتر منتت رو میکشه قانون مردا اینه هر چی ناز  شما بیشتر نیازشون بیشتر 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بابا زندگی ارزش نداره سر اینجور مسائل ناراحتی پیش بیاد! بعدا که سرحال بود بهش بگو چیکار کنم خب دلم برات تنگ میشه ...

به من تو این چند سال زندگی مشترک ثابت شده زندگی انقدر اتفاقات سخت داره و انقدر شرایطی هست که باید باهم حلشون کرد و انقدر سریع میگذره که ارزش نداره سر چیزای بزگتر دعوا و قهر کنی ه برسه به این مسئله!

لطفا اکانت پاک شود
آره چه اشکالی داره اگه مقصر بودیو به پر و پاش زیادی پیچیدی عذر خواهی کن 😍در کل وقتی وابستگی رو کم ک ...

وقتی یکم بهش کم توجهی میکنم یا سرم ب درسمه میگه درس نخون وقتی من خونم . و ناراحت میشه چیکارش کنممم فورا میگه امروز ی طوریته چرا اینجوری رفتار میکنی.

از بس نازشو میکشم اینجورشده

2706