2737
2734
عنوان

من و استاد+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 21094 بازدید | 300 پست
اووو   چقدر زیست زیاده ضریبش  مرسی عزیزدلمم :))) شما دهم و یازدهم و دوزادهم متوسطا چند ...

اشکال نداره بپرس هر سوالی داری

دهم و یازدهم تایمی که مدرسه بودم ۴ ساعت تایم تعطیلی هشت نه ساعت دوازدهم وقتی مدرسه بودیم ۷ ساعت وقتی تعطیل بودیم ۱۲ ساعت ۳ ماه اخر روزی ۱۵ ساعت

خود دانشگاه هر ترم به دانشجوهای دکتری تدریس میده تا آماده بشن برای آینده ، گرچه هممون میدونیم آینده ...

خیلی خیلی ممنونم لطف کردی

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون کلا مشکل دارن و دنبال مردهای زن دار هستن برای تیغ زدنشون بخاطر پول ک اوج وقاحته واقعا

ایرانی هم نیستن 

من تاپیکاشونو دنبال میکنم البته اگر حذف نشده باشن 

اینارو خودشون گفتن 

و براشون مهم نیست ک با کیا لاس بزنن 

تقصیر اینا نیست تقصیر جامعه س ک انقدر گرونی زیاد شده ک امثال اینا دنبال مخ زنی و پول در آوردن از این راه هستن

2728

اسی به استاد گفتی دوستت دارم😐😑😑😑

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
2740
از کل متن.دوبار عذر خواستم و نظر شخصیمو گفتم.. ماهم استاد داشتیم گلم.استاد خیلی محترمانه و رسمی سعی ...

دقیقا اسی عزیز شبیه دخترایی حرف زده که میخوان مخ بزنند حس میکنم اسی داره نرم میحرفه تا استادش نندارتش

ولی اخه ریادی افراط کرده دوستت دارن و کلی قا

لب و قهر رو !!

مردها باید یه پا یوسف ع باشند تا پیشنهاد ندن!

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
من نمیدونم چرا  خانم ها اینجور پریدین به استارتر خوب حرف زده که بالاخره نمیشه بااستاد لج کرد ...

دلجویی نه لاس

ایشون کلا مشکل دارن و دنبال مردهای زن دار هستن برای تیغ زدنشون بخاطر پول ک اوج وقاحته واقعا ایرانی ...

اسی ایرانی نیست؟🤔

با توجه به اینکه تاپی۰ک عمومیه باید بگم که 

کاری به عکس پروفایلت ندارم چون هرکسی به یک چیزی اعتقاد داره و عکس پروفایلت شخصیه خودته و اون کلا مسئله ای نیست بخوام نظرمو بگم ....

اما درباره ی نوع حرف زدن 

کسی نمیگه با استاد فارسی دری حرف بزنی 

اما کلا فرهنگ درست ینی هرادمی بتونه تو روابط خودش حد و حدود قائل بشه و این اصلا ربطی به مذهب و .... نداره من اصلا از دید اون نمیگم و کاری هم بهش ندارم از دید فرهنگ میگم 

در هر رابطه ای هر ادمی باید یاد بگیره به شیوه ی درست حرف بزنه مثلا ادم با رفیقش خیلی راحت و صمیمی حرف میزنه با استاد دانشگاه یا مثلا رئیس شرکتش رسمی  و مودبانه !! اصلا قرار نیست از کلمات سنگین استفاده کنی فقط باید هرطوری هم صحبت نکنی مثلا اگر یک درصد فکر میکنی ناراحت شده کافی بود محترمانه بگی استاد عزیز من قصد ناراحتیتون رو نداشتم اگر ناراحت شدید واقعا متاسفم منو ببخشید ..... همین یک بار معذت خواهی کافی بود به نظرم بیشتر از این اشتباهه و اینکه پیامای شما بیشتر شبیه این بود با رفیقت حرف میزنی و  استاد و دانشجویی نبود

به هرحال عکس پیاماتو گذاشته بودی تو سایت عمومی منم نظرم رو محترمانه گفتم .... منم دانشگاه میرم و با استادا در ارتباطم اتفاقا استادایی داریم راحت برخورد میکنن اما بازهم با همونا باید تو چت یکم رسمی برخورد کرد و این اخلاق که طوری وانمود کنی همه از استاد بدشون میاد و تو فقط دوست داری به نظرم دور از اخلاقه تو تعریف عامیانه میگن خودشیرینی !! 

موفق باشی عزیزم روزت خوش 🥰

ایشون کلا مشکل دارن و دنبال مردهای زن دار هستن برای تیغ زدنشون بخاطر پول ک اوج وقاحته واقعا ایرانی ...

شما که مشکل نداری اولا مرد زن دار چه آشغالیه که من دنبالشون باشم دوما شما اول مشکل خودتونو حل کنید یه سر به تاپیکات زدم تازه میفهمم وقتی میگن یارو کلاش پس معرکه اس یعنی چی شما از اینکه همسرت چیزی برات نمیگیره ناراحتی به من ربطی نداره خیانت کرده ربطی نداره ولی وقتی داری پشت سرم زر میزنی دهنتو ببند عزیزم وقیح بودن یعنی ندونی کجا باید دهنتو باز کنی!!!! زندگیت اميدوارم از این چیزی که هست بهتر شه که نخوای با تخریب دیگران پلشتی های دورتو کم کنی

2706