2737
2739
عنوان

خواهشا کمکم کنین

1187 بازدید | 10 پست

دوستان نمیدونم چکار کنم یه مدته از شوهرم دلم سیاه شده همش دوست دارم از زندگیش برم بیرون وقتی نیست همش گریه میکنم نمیدونم باید چکار کنم از هر حرفی میزنه یا هر کاری میکنه بدم میاد برام بی معنیه کسی راهکار نداره 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
چرا

شوهرم یه کارایی میکنه بعضی هاش از قبل بوده الان انگار فوران کردم دیگه تحمل ندارم 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلیلش چیه؟اگه بی هیچ دلیلی اینجوری شدی بروپیش مشاور

دلیلهای خودمو دارم ولی شوهرم اونقدرها بد نیست ولی همش دوست داره تو جمع باشه تو جمعم کلا حواسش بهم‌نیست جوگیر میشه همش چرت و پرت میگه کلا تحملم تمام شده مشاور فکر نکنم بتونه کمکی کنه 

دلیلهای خودمو دارم ولی شوهرم اونقدرها بد نیست ولی همش دوست داره تو جمع باشه تو جمعم کلا حواسش بهم‌نی ...

خب عزیزم ایناکه دلیل نمیشه.الکی زندگی رو برای خودت سخت نکن.بیشتربه خوبیهایی که داره فکرکن هرکس یه عیبی داره.هیچکس کامل نیس

دنیای من ریحانه ورضا😘
چرا؟ مگه چکار کرده؟

بخوام از اول اول بگم منو و شوهرم سنتی اشنا شدیم شوهرم روز اول که منو دیده بود من بدون هیچ ارایشی سر قرار رفتم خودمم چادری ام افراطی نیستم ولی جلسه اول گفتم بهتره خودم باشم جلسه اول خودم و خودش تنها بودیم جلسه بعد خواهرمم بود به خواهرم گفته بود به خواهرت بگو به خودش برسه باید روم باشه باهاش جایی برم حالا من جلسه دوم دیگه ارایش کرده بودم خواهرمم همش اینو به روم میاره غرورمو خورد کرد هیچی نگفتم حتی به روش نیوردم پدرش و برادرش اعتیاد دارن بهم نگفت بعد عروسی فهمیدم خودش قلیون میکشه من متنفرم خانوادش اهل نماز نیستن برای من مهمه اولین بوسه ای که داشتیم رک بهم گفت دهنت بو میده تو یه جمعی که میریم همش اگه یه اقا به خانمش کمک کنه مسخره میکنه ضایع میشم تو جمع و...‌‌....

2738
خب عزیزم ایناکه دلیل نمیشه.الکی زندگی رو برای خودت سخت نکن.بیشتربه خوبیهایی که داره فکرکن هرکس یه عی ...

خب درست منم تا الان به روش نیوردم بعضی موقعها فقط تذکر دادم ولی از درون دارم منفجر میشم دلم میخواد دیگه همه چیو تموم کنیم