2733
2739
عنوان

درآمد زایی برای خانما

593 بازدید | 30 پست

سلام خانما چه شغلایی میشناسین تو خونه باعث در امد بشه برای خانم 

من دانشجوام ولی میخوام برای خودم در امد داشته باشم نمیدونم چیکار کنم 

جز بورس البته راهکار دیگه دارین؟

خدایاا اونایی که دوستشون دارم کنارم باشن و حالشون خوب باشه چون حالم فقط با اونا خوبه🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه رفتم‌ارایشگری یاد گرفتم الانم تو خانه اویز درست میکنم برای اشپزخانه

درامد داره؟

خدایاا اونایی که دوستشون دارم کنارم باشن و حالشون خوب باشه چون حالم فقط با اونا خوبه🌹
2728

فروشنده محصولات نفیس اگه مایلین بهم پیام بدین کار راحتیه تو خونه و با گوشی هزینه اولیه هم فقط صد دویست تومنه

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
2738
فروشنده محصولات نفیس اگه مایلین بهم پیام بدین کار راحتیه تو خونه و با گوشی هزینه اولیه هم فقط صد دوی ...

هزینه اولیه یعنی ۱۲۰ به نفیس بدیم..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
فروشنده محصولات نفیس اگه مایلین بهم پیام بدین کار راحتیه تو خونه و با گوشی هزینه اولیه هم فقط صد دوی ...

من الان دارم از محصولاتتون استفاده میکنم. بدون اینستا هم میشه؟ 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
تایپ. ساخت گل سر تل و اینجور چیزا. ساختن گل... با خمیر. واینجور چیزا. البته اگه علاقه داری. سخت هم ز ...

یاد ندارم اونا رو

ی دوره خیاطی سرویس آشپزخونه بود ای کاش میرفتم خیلی خوب بود پشیمونم

اره خ امروز میخام برم با پولش یه دونه النگو بخرم خ عالیه

پیشه یکی از نمونه کاراتو بزاری؟

هزینه اولیه یعنی ۱۲۰ به نفیس بدیم..

نه اون هزینه رو برا خودتون باید خرید کنین که هم میتونین خودتون استفاده کنین کیفیت محصول رو ببینین یا اینکه میتونین بفروشینشون

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
یاد ندارم اونا رو ی دوره خیاطی سرویس آشپزخونه بود ای کاش میرفتم خیلی خوب بود پشیمونم

اینا اصلا کاری نداره خیلی راحته. من خودم اگه برای فروشش مشکل نداشتم حتما انجام می‌دادم. دوستم کلی ازین کارا میکنه

برام یه صلوات می فرستی🌹😍
2706