2737
2739
عنوان

خانوما شوهراتون عصای دست خانواده شون هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 53 پست

به نظر من وظیفه همه مرداست که به فکر خانوادشون باشن حالا ن اینکه از زندگی خودش دست بشوره ولی همون پدر مادر چندین سال براش زحمت کشیدن

خودمون هم که به فکر خانواده هامون هستیم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره تازه یه جایی کارشون ایراد پیدا کنه مقصر ما هستیم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728

چه خوب شد تایپیک تو دیدم اتفاقا همین الان رفته پی حمالی اونا🤪دارم سکته میکنم🤪واسه پدر مادرش هر کار کنه زورم نمیاد ولی واسه داداشاش حمالی می‌کنه بدم میاد

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست
2738
شوهر من گه دارم خودکشی میکنه برای اینکه کارشونو انجام بده رفته بود با موتور سیمان بیاره اونم تنهایی ...

من جات بودم جیگرم خنک میشد ، تا خودشو انقدر هلاک خونوادش نکنه

گناه من سادگی بود .

خودمون دخترا هم  کم  عصای دست  مامانامون نیستیم.  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
من جات بودم جیگرم خنک میشد ، تا خودشو انقدر هلاک خونوادش نکنه

ن بابا ترسیده بودم اونجوری اومده بود ..دلم نسوخت براش آه و ناله هم که میکرد گفتم اینجا نکن حوصله ندارم برو واس بابات اینا آه و ناله کن

2706