2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم😶😐😯

😐

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

مشکل تیروئید، کمخونی، استرس و اضطراب یا کمبود ویتامین

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2731
2738
چه دکتری آزمایش بده

هر دکتری بنویسه آزمایشگاه قبول میکنن.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

منم دستم میلرزه همیشه پیش دکتر رفتم منو فرستاد پیش روان پزشک😕

اونم گفت بخاطر اعصابه😐

از قانون بالون استفاده کن هرچیزی که به درد نمیخوره رو بریز دور تا اوج بگیری 🌈
:(من کنکوریم هستم بدترم شدم😐😭

اوخ هیچی نگو خداروشکر من کنکور ندارم پشت سر هم میخونم لیسانس من یازدهمیم😐امتحان شفاعی قرار شد زنگ بزنم استاد تجوید قران به جا با صوت بخونم کلماتو پسو پیش میگفتم تته پته😐

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
میشه توضیح بدید این دوتا هر کدوم علت شون چیه؟؟

کسایی که لرزش دست مداوم دارن و همیشه باهاشون هست حتما باید دکتر برن و درمان بشن و ببینن مشکلشون چیه، اما وقتی با بلند کردن وسیله اینطوری میشن یا بعد از اینکه جسم سنگین بلند کردن بخاطر ضعف عضلات دست هست که با ورزش خوب میشه 

کاش برا شما بردارن😭😭😭😐موفق باشی😐♥

اصلا کنکور ندارم عزیزم 😂شانس اوردم فدات

2706