2737
2734

آخرین دوشنبه هر ماه همراه با هدیه همراه اول

مشترکین همراه اول آخرین دوشنبه هر ماه از ساعت 00:00 تا 23:59 روز بعد(به مدت یک روز) فرصت دارن با شماره گیری 👇

*100*641#

ستاره 100 ستاره 641 مربع

از 100 مگابایت تا 100 گیگ به صورت تصادفی بسته اینترنت هدیه بگــیرند.

⏱زمان مصرف بسته به مدت یک روز از ساعت 5 صبح تا 17 عصر است.

من الان زدم ۲گیگ بهم داد تا ساعت ۱۷روز سه شنبه تاذیخ ۳۰ 

سرکاری نیست؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من الان زدم ۲گیگ بهم داد تا ساعت ۱۷روز سه شنبه تاذیخ ۳۰  سرکاری نیست؟

نه بابا نابغه،من هر ماه استفاده میکنیم،البته من همراه ندارم از ماله مامانم استفاده میکنم،ده گیگی میده گاهی ،آی حال میده

2731
مرسی گلی پاک یادم رفته بود راستی فردا ساعت 5صب میشه ازش استفاده کرد دیگ درسته

خواهش می کنم، فعال شدن بسته در خود پیام گفته شده، برای بعضی ها روز چهارشنبه یا پنجشنبه فعال میشه

2738
نه بابا نابغه،من هر ماه استفاده میکنیم،البته من همراه ندارم از ماله مامانم استفاده میکنم،ده گیگی مید ...

عه،نمیدونستم😅

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
البته فردا صبح ساعت 5 فعال میشه ها؛از الان نزنی شارژت خالی شه

عهههههه،خوب شد گفتی،میخواستم برن اینستا بگردم😂

😂من سر این قضیه خیلی شارژم پریده برا همین یادمه

مررررررررررررسی😅😍

2706