2752
2734
عنوان

سردمزاجی

| مشاهده متن کامل بحث + 2424 بازدید | 170 پست
ن اصلااااااا رو هیچ مردی حسی ندارم ،ولی فیلمای لزمیبینم یکم تحریک میشم البته ببخشیدا انقد بی پرده صح ...

اگه حس نداشتی ازدواج نمیکردی دروغ میگی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
اره خوب تودرون ادم اون حس غریزی نباشه  هوس ازدواج نمیکنه🙌من تومجردیمم حس داشتم وخداروشکرازدواج ...

حس غریزی همه دارن ولی وقتی رابطه رو تجربه کنی میفهمی حست چطوره قبل ازدواج نمیشه تشخیص داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خوب تودرون ادم اون حس غریزی نباشه  هوس ازدواج نمیکنه🙌من تومجردیمم حس داشتم وخداروشکرازدواج ...

اخه من دیگه خیلی حالمو بد کرده بخدا خیلی اذیت میشم نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم 

2731
خوب مگ ادم ببخشیدا فقط برا س،س ازدواج میکنه ،بچه ها من با دوسپسرامم همینجوری بودم ،خیلی این کارو دوس ...

50درصدزندگی باهمینه گلم وبیشترطلاق هاهم به خاطرسردمزاجی اززن یاشوهره 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
حس غریزی همه دارن ولی وقتی رابطه رو تجربه کنی میفهمی حست چطوره قبل ازدواج نمیشه تشخیص داد

چرامیشه عزیرم من قبل ازدواج ببخشین هافقط خودارضایی میکردم

اخه من دیگه خیلی حالمو بد کرده بخدا خیلی اذیت میشم نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم  

بازم برودکترخدایی نکرده اینجوری پیش بره اخرش شوهرت خیانت میکنه 

اونجوری نیس ک ب زنا حس داشته باشم ولی تو رابطه با شوهرم یا دوسپسرلی قبلیم هیچ حسی نداشتم 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐تو با اینهمه سردی با دوست پسرتم رابطه داشتی عجب

همه مجردا انجام میدن هر چن وقت یه بار چون بدن نیاز داره مثل اب وغذا

به نظرم کلااسی اینجوری نبوده😂

2706