2737
2734

پسر من 13 ساله است خیلی شلخته است.اتاقش وسایلاش همیشه به هم ریخته است . حتما باید بهش بگم تا مرتب کنه. اونم گاهی انجام میده گاهی نه. هر چی بر میداره سر جاش نمیذاره

اینا اقتضای سنشه؟ بزرگتر بشه بهتر میشه یا نه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که ۱۳سالشه 

من اکثر مردایی که دیدم همه اینجوری بودن🥴

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
2731

پسر من 11 سالشه خیلی شلخته اس دقیقا خصوصیات پسر شما ولی بعضی وقتا تو کارا کمک میکنه اگه جو گیر بشه. ولی وسایلای شخصیش شلخته اس 😞

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
من میگم نکنه این اخلاقا روش بمونه در آینده عروسم بهم فحش بده    

باید از کوچک که بود بهش کار خونه میدادی تا الان مثل یه دختر برات کار می‌کرد و در آینده هم عروست بهت فوش نمی‌داد 😂😂

2738
پسر من 11 سالشه خیلی شلخته اس دقیقا خصوصیات پسر شما ولی بعضی وقتا تو کارا کمک میکنه اگه جو گیر بشه. ...

دقیقا همینه پسر منم مثلا گاهی مهمون دارم میاد کلی کمک میکنه ولی اتاقش و وسایل شخصیش همیشه به هم ریخته است و من باید جمع کنم

من میگم نکنه این اخلاقا روش بمونه در آینده عروسم بهم فحش بده    

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)

عزیزم توی این سن همه ی این ها کاملا طبیعیه و به خاطر سنشونه

منم وقتی نوجوان بودم خیلی شلخته بودم در حدی که تو اتاقم شتر با بارش گم میشد ولی الان خیلی به نظم اهمیت میدم و وسواس دارم رو وسایل خونم

نگران نباش همه ی این ها طبیعیه فقط شما نباید پشت سرش راه بیوفتی و وسایلش رو جمع کنی چون عادت میکنه و تا اخر عمرش همینجوری میمونه و منتظره که مادرش یا همسرش کار هاش رو درست کنه و یه نظمی به وسایلش بده

وقتی بهم ریختگی اتاقش رو ببینه خودش کلافه میشه و مرتب میکنتشون شما هم زیاد بهش سخت نگیر

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که پس از دوری بسیار به یاری برسد..:)

پسرا همینن. وای برادر شوهرم دو ماه خونه ما بود همراه شوهرمو پسرم همه جای خونه ترکیده بود هر روز هر سه تا عین هم. ولی خوب وقتی میدیدن خونه ترکیده دست به دست هم خونه رو مرتب می کردن 😊

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
باید از کوچک که بود بهش کار خونه میدادی تا الان مثل یه دختر برات کار می‌کرد و در آینده هم عروست بهت ...

کوچیک بود بهتر و مرتب تر بود الان گاهی که سرش غر می زنم بر میگرده بهم میگه اتاق خودمه همینجوری نامرتب دوست دارم باشه

2706