2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان من خوبه ولی ....

169 بازدید | 5 پست

سلام توروخدا کمکم کنید من ذخیره تخمدانم خداروشکر خوبه 3/2 هست ولی عجیبه اف اس اچم 15 هست و ال اچ حدود 10 نمیدونم چرا ... ی چند تا از خانما گفتن عجیبه چون هر چی ذخیره بره پایین اف اس اچ میره بالا ... در حالیکه ذخیره من خوبه توروخدا کمک کنید کی تجربه داره؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این موارد خیلی تخصصی هستن از پزشکت بپرسی خیلی دقیق توضیح میده

خدا مرگش بده دکترم رو میگه هیچی نیست ..ولی هیچی نیست پس چرا 1ساله اقدامم باردار نمیشم .. شنیدم ویتاگنوس میاره اف اس اچ رو پایین شما میدونی باید چی بخورم؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2731
خدا مرگش بده دکترم رو میگه هیچی نیست ..ولی هیچی نیست پس چرا 1ساله اقدامم باردار نمیشم .. شنیدم ویتاگ ...

یک سال خیلی طبیعیه باردار نشی

جرا میگی خدا مرگش بده

ناراضی هستی عوض کن دکترت رو!

مطمئنن وقتی میگه چیزی نیست چیزی ندیده

اینجا چون گفتن خدا اون بنده خدارو مرگ بده!

همسرت رو ببر آزمایش ایشونم باید چک بشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
یک سال خیلی طبیعیه باردار نشی جرا میگی خدا مرگش بده ناراضی هستی عوض کن دکترت رو! مطمئنن ...

بخدا بردم همسرمم سالمه اومدم تهران مرکز مام گفت برو 6ماه لترزول بخور میدونستم طبیعی باردار نمیشم ولی باز اصرار کرد .. اینسری یرم میگم ای وی اف کنم