2733
2734
عنوان

تعبیر خواب شوهر سابق چیه

204 بازدید | 7 پست

سلام من خواب شوهر سابقمو دیدم که تو یه مهمونی هستیم از اون مهمونیایی که شام دعوت میکنن و خیلی ساده هست ....مادرشوهر و برادرشوهر و شوهر سابقم اومدن شوهر سابقم خیلی خوشتیپ و قشنگ شده بود و فقط میخواست منو اذیت کنه همش از قصد صدامو درمیورد و میخندید منو عصبی میکرد و میخندید تا اخر سر گعت صدات در نیاد میزنم توی دهنت که گفتم غلط کردی به شوهرم میگم بیاد حالتو جا بیاره جرات داری بگو بالا چشمم ابروهه تا حالت جا بیاره .....(شوهر سابقم دست بزن نداشت  درضمن ازش متنفرم ازش بیزارم )بعدش تلفنشو برمیداشت میرفت تو یه اشپزخونه تاریک و بدون نور حرف میزد فک میکرد اینطوری حرص منو درمیاره منم کنجکاو شده بودم با کی حرف میزنه اخر سر رفت به بابا بزرگم گفت که بیا ببین دخترت اتاق رو بهم ریخته تخت و وسایل رو جا بجا کرده بابابزرگم چیزی بهم نگفت فقط گفت نامرتب شده اونجا ...منم گفتم من هر کاری کردم درسته خودتون ببینید ،بعدش خودشون دیون تا درسته اما تو این اوضاع یکم با مادرشوهر سابقمم جر و بحث داشتم اخرش دست پسرشو گرفت رو رفت بعد دوباره اومد ولی شوهر سابقمو نیورده بود منم ناراحت شدم که نیومده چون میخواستم اذیتش کنم چون نقطه ضعفشو پیدا کرده بودم و فهمیدم اسم شوهرم بیاد دهنش بسته میشه

بش فک میکنی برا همین اومده تو خوابت

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738