2737
2739
عنوان

بی بی چک هاله

878 بازدید | 47 پست

سلام خانما گل لطفا بهم کمک کنید الان یه بی بی گذاشتم با فاصله یه دیقه دوتا خط انداخت خیلی خوشحال شدم بعدش گذاشتم اون یکی منفی شد کیا تجربه شو دارن میگید چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوفاستون خوردم

بعد قطع دوفاستون یک هفته تا ۱۰ روز وقت داری پریود بشی بعدش باید ازمایش بدی اگ باردار نبودی حتما سونو انجام بدی

من الان ۱۴ روزه دوفاستونو قطع کردم

۳ روز از موعدم گذشته بود بیبی زدم منفی شد

حالا هنوز پریود نشدم باید ازمایش بدم بعدشم اگ منفی بود سونو،خواستم ببینم ممکنه زود بوده باشه و بیبی چک نشون نداده باشه اونموقع

الان ۹ روز از وقتم گذشته

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
من دوفاستون خوردم بعد قطع دوفاستون یک هفته تا ۱۰ روز وقت داری پریود بشی بعدش باید ازمایش بدی اگ بار ...

منم ۲ماه و نیم پریود نشدم و بیبی چکام همه منفی بود.دوتا آمپول پروژسترون زدم که پریود شم و نشدم.دوهفته بعد از امپولا بیبی چکم مثبت شد

اگه قاعدگی نامنظمی داشتی هرچیزی ممکنه

2738

عکسشونا بده

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
نه عزیزم اگه باردارباشی یه روز بعدازموعدم نشون میده

منم ۲ماه و نیم پریود نشدم و بیبی چکام همه منفی بود.دوتا آمپول پروژسترون زدم که پریود شم و نشدم.دوهفته بعد از امپولا بیبی چکم مثبت شد

اگه قاعدگی نامنظمی داشتی هرچیزی ممکنه

منم ۲ماه و نیم پریود نشدم و بیبی چکام همه منفی بود.دوتا آمپول پروژسترون زدم که پریود شم و نشدم.دوهفت ...

کلا سیکلای منظمی نداشتم مثلا ۳۰ و خورده ای روز طول میکشید

ولی هممیییشه بعد قطع دوفایتون ۲الی ۳ روز بعد پریود میشدم 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2706