2737
2739
عنوان

بارداری

177 بازدید | 40 پست

سلام دوستان  من ۱۲ روز  پریودیم عقب افتاده دیروز بی بی چک گذاشتم  منفی شد اما الان صبح گذاشتم اولین ادرار سریع خط t خط خیلی خیلی کمرنگ افتاد  یعنی بار دارم؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی عکس بذاری

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
2731

اره کمرنگ بیفته هم بارداری

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2738
تو عکس مشخص نیس  چطوری عکس بزارم

برو گوگل بنویس سایت آپلود اونحا عکستو آپلودکن کپی کن بیا اینجا رو متنش نگه دار لینک میاد

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
دیروزتستم  منفی شد

خب پس ی چن روز صبرکن دوباره بزن.  حالا میخای بچه یانه 

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
الان سریع اول خط تی  ر من کمرنگ گرفت بد   سی

خب من ک میگم هستی.‌ بازم چن روز صبرکن یا دوباره تست کن یا ازمایش خون

2706