2733
2734
عنوان

چرا اینجوریم:|

122 بازدید | 12 پست

😐حس میکنم لاشیم هر چند وقت یه بار رو یکی کراش میزنم (کراش=از کسی که خوشم میاد ولی اون نمیدونه)بعد ولی اینجوری نیست برم ببا طرف لاس بزنم یا رل بزنم

مام از اون لاکچری هاشیم که ۹۹/۹/۹ امدیم نینی سایت یه کاربری جدید زدیم   

نگران نباش منم همینجورم 😂😂😂 طبیعیه

جوونیه و شیطنت

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

معنی لاشی چیه ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش منم همینجورم 😂😂😂 طبیعیه جوونیه و شیطنت

ام😐اخه بجا درسو زندگیه اینا یعنی چی خوب سرمو بکتم تو درسو کتابم:|

2731

وا اینکه بد نیس. من رو اکثر بازیگرای خارجی کراشم خخخ

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
معنی لاشی چیه ؟

یعنی هرروزبایکی😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738
ام😐اخه بجا درسو زندگیه اینا یعنی چی خوب سرمو بکتم تو درسو کتابم:|

سخت نگیر

هم درست بخون هم شیطونی کن که دیگه فرصت این شیطینت ها پیش نمیاد

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

لاشی به این نمیگن

لاشی حتی به اونیم که هر چند وقت با یکیه نمیگن

به اونی میگن که همزمان با چند نفره

اگه یه زمان خاص با یه نفر باشی یعنی تکپر

اگه با چند نفر باشی میشی لاشی

تو تکپری گلم :))))

لاشی به این نمیگن لاشی حتی به اونیم که هر چند وقت با یکیه نمیگن به اونی میگن که همزمان با چند نفره ...

😐اع خدا خیرت بده  ❤