2737
2734
صبر کن و حوصله و اختلافات را حل کنید به همین زودی فکر طلاق نباشید فکر می کنی بعداز طلاق میخوای چکار ...

ديگه اصلا به فكر خوشبختي نيستم فقط ميخوام تنها باشم از مشكلات خسته شدم خيلي خسته شدم 😭😭

من ده سال پیش طلاق گرفتم از دست شوهرم راحت بشم الان خدا یه شوهر خوب بهم داده ولی یه پسر دارم هر روز ...

بچه پیش خودتونه؟ 

منم یه پسر ده ساله دارم و جدا شدم باید درکش کنی اونا هم سرتا پا عقده شدن به خاطر جدایی ما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شده که فکر طلاق داری همه راه ها رو امتحان خواهر بعد تصمیم بگیر 

همه مشكلات زندگيم جمع شد مثل يه عقده تركيده الان از دست همه عاصي شدم با كوچيكترين حركت پرخاش ميكنم ميخوام هم خودمو راحت كنم هم شوهرمو

ديگه اصلا به فكر خوشبختي نيستم فقط ميخوام تنها باشم از مشكلات خسته شدم خيلي خسته شدم 😭😭

همه زندگی ها مشکلات داره عزیزم 

بخصوص بعد طلاق 

برا زندگیت تلاش کن که اگر یه روزی جدا شدی حس پشیمونی نداشته باشی 

2728
همه زندگی ها مشکلات داره عزیزم  بخصوص بعد طلاق  برا زندگیت تلاش کن که اگر یه روزی جدا شد ...

ايكاش بتونم دلمو راضي كنم اما نميشه ديگه توان ادامه دادن رو ندارم ميدونم ميخوام پشيمون بشم اما نميخوام ادامه بدم

ايكاش بتونم دلمو راضي كنم اما نميشه ديگه توان ادامه دادن رو ندارم ميدونم ميخوام پشيمون بشم اما نميخو ...

الان بهم ریختی 

تو عصبانیت و ناراحتی تصمیم نگیر عزیزم 

بزار چند روز بگذره برا دادگاه رفتن عجله نکن