2733
2734

د

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حاضر🙍

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨
2738
بخدا مردم همش خواب بد میبینم

چرا

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
چرت و پرت خواب دیدم عروسم  تک ارایشگا بعد خانواوم خبر ندارن پسره نیومده خواستگا ریم پسره هم دوس ...

خابه دیگه چرتو پرته همه چرتو پرت میبینن اکثر مواقع خدا دیگ نمیتونه هرشب برامون فیلم خوب پخش کنه ک

شاغل بشید  از بیکاری ‌و بی هدفی هست

من شاغلم دیشب اصلا خوابم نبرده ساعت 3 خوابیدم با زور صبح هم 6 پاشدم خواب موندم

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
2706