2733
2739
عنوان

وقتی خانواده شوهر میاد پیشتون چ غذایی درست میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 60 پست
برنج میزارم از بیرون کباب میگیریم

هروقت بیان کباب؟

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یک غذایی ایرانی ...سالاد ...سبزی خوردن...

مرغ...سوپ....پلو هم شیرین پلو می کنم. )زرشک ..خلال بادام و پسته و پرتقال)

نوشیدنی حتما دوغ میگیرم ...حوصله هم قوی باشه 

سالاد ماکارونی میذارم...

دسر وقت نمی‌ذارم اما شیرینی خوب میگیرم برای چای .

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2738
ادب حکم میکنه    هرازگاهی خودت برای ناهار یا شام هر چند سبک   دعوتشون کنی

چ ربطی ب ادب داشت پدرشوهرم مریضه جایی نمیرن چندبار اومدن منو کسی دعوت میکنه مگ 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ادب کجاست و چه کرد سه نمره

شما باادب حالا همش درگیرید باخانواده شوهر

حالا شوهر نداری خونتونم مهمون نمیاد قرمه سبزی و قیمه باهم😁😁

نه یا قرمه سبزی یا قیمه 

خونمون اتفاقا هر هفته دو یا سه روزی مهمون داریم درشرف دیوانه شدنم کمرم صدا میده دیگه😂😂😂

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
چ ربطی ب ادب داشت پدرشوهرم مریضه جایی نمیرن چندبار اومدن منو کسی دعوت میکنه مگ 

چرا دعوا داری؟

چ ربطی ب دعوت از شما داره    ک چه کسی شمارو دعوت میکنه یا نه؟

منظورم اینه زشته آدم هی خودشو تلپ کنه خونه ی مادر پدر ه 

خودش یا همسرش     فرقی نمیکنه

۱۰ بار میریم   می خوریم

۲ بارم باید دعوت کنیم دیگه

اوکی؟

مثل من    

ن ولی من مطمعنم اگ اینکارو کنم میگن ما یبار اخر دسنپخت عروسمون نخوردیم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2706