2737
2739
عنوان

اصرار به ازدواج خونواده ام😒

483 بازدید | 44 پست

من حدود ۷ ۸ سال پیش ی ازدواج زوری داشتم که همه جوره مخالف بودم و خانوادم راضی بودن ولی با اصرارام تونستم جدا بشم حالا با اینکه چندسال میگذره و خاستگارای خوبی دارم ولی کلا از ازدواج فراری شدم و نمیتونم بهش فکر کنم این موضوع خانوادمم نگران کرده و اصرار دارن ازدواج کنم حالا این بین من با یه اقایی در ارتباط بودم حدود دو سال  خیلی دوسش دارم ینی عشق رو تو زندگیم باهاش تجربه کردم حدود یک ماهه که رابطمون کات شده تقریبا ولی من نمیتونم کسی رو پیش خودم ب عنوان همسر قبول کنم  ینی هیچ حسی ب هیچ مردی ندارم جز اون اقا .و حرف من اینه تا زمانی که نتونسم نبودن اونو به خودم و ذهنم بفهمونم نباید کسی رو بیارم تو زندگیم چجوری اینو به خانوادم بگم که توجیح بشن و بیخیال بشن😭😭

قوی اما بی حس❄🖇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5757747/دوست-داری-برگردی-عقب-یا-جلو?postId=173259748

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

چه هولن خانوادت  بگو ازدواج نکنم بهتر از این که بدبخت شمو با کسی که شرایطش نداره ازدواج کنم  

بگو امادگی ندارم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با اون اقا به چه دلیل کات کردی کی کات کرد؟

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
چه هولن خانوادت   بگو ازدواج نکنم بهتر از این که بدبخت شمو با کسی که شرایطش نداره ازدواج کنم & ...

چون اونی که ازش جدا شدم ازدواج کرده و خانوادم یجوری ان حرف بقیه براشون مهمه‌میگن الان مردم میگن دخترشون ی عیبی داره که هشت ساله مجرده

قوی اما بی حس❄🖇
بگو ممکنه ازدواج قبلی واسم تکرارشه با اصرارهای شما من باید به کسی علاقمند بشم بعد ازدواج میکنم 

اره دقیقا همینارو میگم میگم اگه میخاید با یه بچه برگردم  شوهرم بدید ولی تو گوششون نمیره میگن تو منتظری اون پسره بیاد بگیرتت که نمیاد ولی من منتظر کسی نیسم😑

قوی اما بی حس❄🖇
2738
با اون اقا به چه دلیل کات کردی کی کات کرد؟

ما کات نمیکنیم یهو وسط رابطه میذاره میره یکی دوماه دوباره برمیگرده):ولی اینسری خودم تصمیم گرفتم تموم کنم این بلاتکلیفی رو

قوی اما بی حس❄🖇
اره دقیقا همینارو میگم میگم اگه میخاید با یه بچه برگردم  شوهرم بدید ولی تو گوششون نمیره میگن تو ...

عزيزم اگه مشغول باشي اين حرفا كمتر آزارت ميده 

اهميت نده 

دهان مردم رو كه نميشه بست ؛ميشه؟

شما كار خودتو بكن

مرنج و مرنجان

به موقیتای خوب و درست حسابیت فکر کن 

نه که به خاطر کسی که از هم جدا شدین هیچکسو قبول نکنی 

و به قولی لگد به بخت خودت بزنی 

بعد یه مدت میفهمی دوست داشتنی نبوده خودتو گول میزدی

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
عزيزم اگه مشغول باشي اين حرفا كمتر آزارت ميده  اهميت نده  دهان مردم رو كه نميشه بست ؛ميش ...

😭نه نمیشه بخدا اصلا واسه من اهمیتی نداره حرف بقیه اصرارای مامانم مقایسه کردنش با بقیه رو مخمه  یه بحثی میشه راجبش ی هفته هیچی نمیگه دوباره از هفته بعدش شروع میشه حرفاش

قوی اما بی حس❄🖇
2706