2737
2739
ننیدونم چی بگم والا ولی اگه واقعا میخوای بپرسی باید از مامانت بپرسی نه از شوهرت الانم میگم ا ...

اخه میدونی چیه اگه چیزی هم بوده

مامانم حاشا میکنه

نمیدونم بالاخره ازش توضیح میخوام حرفاشو ک زد میام میگم بخدا مخ من نمیگشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امان از دست شوهر  و مادر  واقعن با کارهای عجیبشون آدم رو گیج می کنند به نظرم اصلا به حرف وحدیث هر چی می خواد باشه توجه نکن ،ذهنت مریض میشه ،از زندگی لذت ببر وقتت رو برای همچین مسأله هایی هدر نده ،زمان همه چی رو بهت نشون میده تو اگه تو زندگی بخوای دست وپا بزنی تو افکار عجیب وغریب فقط بیشترغرق میشی 

اینی گف ماله جوونیاشون بوده ماله الان و نگفت الان بنڟرت من چکارکنم بخدا دارم میترکمممم

متوجه شدم مال قبل بوده ولی روش اثر منفی گذاشته 

به نظرم اگه چیزی ندیدی از شوهرت به روش نیار ولی یکم دقیق شو روی رفتارشون شاید مامانت از روی عصبانیت یه چیزی گفته 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
یا خداااا چرا تو این سن اخه.خودتم سنی نداری .خونوادت میدونن؟تو حتما احتیاج به یه آدم عاقل و بالغ دار ...

عزیزم من باشوهرم دوست بودم بامخالفت های خانوادع ها باهم ازدواج کردیم من اون موقع۱۶سالم بود خیلی بدبختی کشیدم خانوادم پشتم نبودن اصلا واین باعث شد ی مرتیکه از بیکسی ما سواستفاده کنه الان سره خونه زندگیمم یسال و خورده ای هست دست اون مرتیکه هم من و هم شوهرم سفته داریم بابته وام ازدواجمون ک بیاد ضامن شه کلی صفته گرف

الان فکرم تواین سن خیلی پرمشغلس

شوهرمو باهزارتا بدبختی و فروختن انگشترم فرستادم کمپ

در مورد مادرت هم به نظرم خودش تجربه تلخی داشته الان همش فک میکنه دامادش فکر خاصی داره راجع بهش یا حداقل دوست داره اینطور باشه تا اون عقده ای که تو اون دوران گرفته بود تخلیه شه.بنظرم شوهرتو تا میتونی دور کن

2738
در مورد مادرت هم به نظرم خودش تجربه تلخی داشته الان همش فک میکنه دامادش فکر خاصی داره راجع بهش یا حد ...

نمیدونم کاش این باشه

اگه فکرم درگیرشده فقط دارم به این فکر میکنم نکنه شوهرم واکنشی نشون داده باشه 

نمیدونم کاش این باشه اگه فکرم درگیرشده فقط دارم به این فکر میکنم نکنه شوهرم واکنشی نشون داده باشه&n ...

اخه پسر 21 ساله عقلش به اون چیزا نمیرسه که مادر زنیم هست که بخواد نگاش کنه.مامانت خیلی ریز داره کرم میریزه شاید منظوری هم نداره ها اما همونطور که گفتم سره اون جریان که براش پیش اومده عقده داره میخواد برا خودشم پیش بیاد تا اون حس خورد شدن و رنجشی که جوون بوده کشیده رو تسکین بده

2706