2733
2734
عنوان

بیاید استخاره کنم براتون❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 120 پست
 من خوندم میشه برام بگیری عزیزم؟ گرفتی ریپ کن.ممنون

استخاره:انجام بدهخوب است با زبان خوش و هدف خوب ان شاءالله به آنچه که می خواهید می رسید.مورد مناسبی است شما هم با زبان خوش مسائلتان را مطرح نمایید ان شاءالله عاقبت بخیر خواهید شد.با زبان خوش اقدام کنید معامله ی خوبی خواهد بود ان شاءالله

شده از درد بخندی! (: که نبارد چشمت؟؟ من در این خنده پر غصه مهارت دارم🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خوندم عزیزم برام میگیری

استخاره:انجام بده

خوب است با توکل بخدا اقدام کنید.بخدا توکل کنید و با رعایت موازین شرعی اقدام کنید بحرف دیگران توجه نکنید.با توکل بخدا اقدام کنید مواظب باشید به حرام نیافتید که در این صورت ضررخواهید کرد.

سوره:یونس

خانومی من خوندم لطفا برا منم بگیر.گرفتی ریپ کن بی زحمت 

استخاره:انجام نده

بد است خطر آبرویی و جانی دارد ترک نمایید.به آبروریزی و هتک حرمتش نمی ارزد البته اگر جان سالم به در ببرید منصرف شوید.منجر به دعوا و درگیری می شود و ضر رهنگفتی نیز متحمل می شوید ترک کنید

2738
استاتر عزیزم خوندم برام بگیر لطفا

استخاره:انجام نده

بد است گرفتاری و مصیبت دارد انجام ندهید.مورد مناسبی نیست از انجامش صرف نظر کنید و بخدا توکل کنید ان شاءالله مورد مناسبین صیبتان خواهد شد.دچار ضرر و زیان خواهید شد آن هم پس از گرفتاری های زیاد انجام ندهید.

من صفحه دوم گفتم واسه منم بگیر پس چرا نگرفتی خوندم بگیر دیگه

استخاره:انجام بدهخوب است با مشورت افراد خبره و با توکل بخدا اقدام کنید.احتیاج به اجازه دارد با تحقیق بیشتر اقدام نمایید تا بعدا دچار مشکل نشوید.با لحاظ شرایط خوب و الا ترکش بهتر است.

استخاره:انجام بده خوب است با توکل بخدا اقدام کنید. بخدا توکل کنید و با رعایت موازین شرعی اقدام کنید ...

ممنون عزیزم واقعا بلدین یعنی درسته اخه میخوایم زمین بگیریم براهمین میخواستم ممنون

2706