2737
2739
عنوان

بیاید استخاره کنم براتون❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 120 پست
خوندم عزیزم بگیر برام مرسی

استخاره:اختیار با توست

میانه است در صورت اصرار به انجام با مشورت و با احتیاط کامل اقدام کنید والا ترک آن بهتر است.

همه ی حرفهایتان را تمام کنید تا اختلافی پیش نیاید و الا صبر کنید ان شاءالله مورد بهتری نصیبتان خواهد شد. با احتیاط و مشورت انجام دهید در غیر این صورت از انجام آن منصرف شوید.

شده از درد بخندی! (: که نبارد چشمت؟؟ من در این خنده پر غصه مهارت دارم🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرگز انجام نده بسیار بد است به چه کنم چه کنم گرفتار خواهید شد و از کرده خود به شدت پشیمان خواهید گش ...

چه حس بدی بهم دادید 😐 من برای اقدام به بارداری گرفتم،یعنی هیچوقت نزارم بچه دارشم مگه میشه!

2731
من گفتم بگیر

هرگز انجام نده بسیار بد است فریب و نیرنگ در کار است حتما ترک شود.چیزی از شما مخفی مانده است که اگر بدانید هرگز این کار را نخواهید کرد حتما ترک کنید.به افراد مکار و حیله گری بر خواهید خورد بشدت متضرر می شوید ترک کنید.

2740
ببخشید عزیزم خندم گرفت

منم

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
همون موقع خوندم عزیزم🌹

استخاره:اختیار با توست میانه است در صورت اصرار به انجام با مشورت و با احتیاط کامل اقدام کنید والا ترک آن بهتر است.همه ی حرفهایتان را تمام کنید تا اختلافی پیش نیاید و الا صبر کنید ان شاءالله مورد بهتری نصیبتان خواهد شد.با احتیاط و مشورت انجام دهید در غیر این صورت از انجام آن منصرف شوید.

هرگز انجام نده ب سیار بد است فریب و نیرنگ در کار است حتما ترک شود. چیزی از شما مخفی مانده است که ا ...

من این ماه اقدام کردم نیت کردم اگه گرفته خوب بیاد اگه نگرفته بد بیاد الان ینی نگرفته ؟

تیکر تولد یک سالگی دختر کوچولوم 
2706