2737
2734
عنوان

میخوام برم آزمایشات بارداری😍😍

116 بازدید | 19 پست

دکترم گفت تنبلی داری باید باردار شی 

برام دعا کنید خانوما

کم کم میخوام اقدام کنم

خیلی هیجان و ذوق نی نی دارم باورم نمیشه میخوام مامان شم

۲۳ سالمه آخه

از طرفی استرس دارم ک بخاطر تنبلیم باردار نشم

نترس گلم همه چی درمان داره و انشاالله مامان هم میشی به حق فاطمه زهرا

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چیزی

منم تنبلی دارم

پرولاکتین دارم پروژسترون دارم

اما دکترم راجب بارداری چیزی نگفت

دیشبم ی دوستی میگفت دکتدم گفته باید باردارشی بخاطر پرولاکتین بالا

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
ی چیزی منم تنبلی دارم پرولاکتین دارم پروژسترون دارم اما دکترم راجب بارداری چیزی نگفت دیشبم ی دوس ...

دکتر من عالیه 

من پرولاکتین و اینا ندارم اما تنبلی دارم

ک دکترم گفت تنها راه درمان تنبلی بارداریه 

راستم میگه 

گفت باردار شو ک بعدا مشکلی برات پیش نیاد

اگ باردار نشی تنبلی شدیدتر میشه

با بارداری تخمدانهات فعال میشن 

2738
دکتر من عالیه  من پرولاکتین و اینا ندارم اما تنبلی دارم ک دکترم گفت تنها راه درمان تنبلی بارد ...

تهرانی؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

شما استرس نداشته باش و اگه چند ماه گذشت وخبری نشد بیخود هرماه ناامید نشو و استرس نگیر زود باردار میشی انشالله من دوسال از ماه اول اقدام همش تو استرس بودم دقیقا وقتی بیخیال شدم و سپردم به خدا باردار شدم 

انشالله ممنونم عزیزم برام دعا کن

حتما عزیزم.منم به دعات محتاجم

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
شما استرس نداشته باش و اگه چند ماه گذشت وخبری نشد بیخود هرماه ناامید نشو و استرس نگیر زود باردار میش ...

چه خوب 

ممنون از روحیه دادنت عزیزم

راستی آزمایشات بارداری چیاس؟

برا همسرمم نوشته دکتر

نه شهرستانم عزیزم

اگه تهران بودی ادرس دکترت رو میگرفتم❤😊

2706