2733
2739
عنوان

چندروز بعداز زایمانم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد بد تعریف میکنین😭😭

چون بدهههههههههههه 😓😓😓😓

یه حقیقته عزیزم من سر زایمان فوش میدادم اوناییو ک میگفتن دردش مثل پریوده  اصلا چیز وحشتناکی نیست زود تموم میشه 

از همون موقع قسم خوردم هیچکسو بااین حرفای مسخره گمراه نکنم و ووقعستو بگم تا من فوش نخورم

خیاد خودم افتادم😔😔😓از بس خاطرات بدی دارم تو اون دوران اصلا دوس ندارم برگرده دلیل خاصیم نداشت فقط ...

من بچه دومم ک دنیا اومد و بعد چند روز مامانم ک رفت بدترین احساساتو داشتم خیلی ترسیده بودم چون یه بچه ۱سال و نمیه هم داشتم ولی الان بعده سه ماه دیگه اوکی شدم .بخودم افتخار میکنم ک از پسش بر اومدم 

2731
2738
از سزارین متنفرم. از زایمان وبچه داری. تا 6 ماه بعد از زایمان همش حس آدمای بدبخت رو داشتم. بخصوص این ...

منم تو شهر غریبم ماه هفتم اومدم تو این تاپیک استرس ی جونم افتاد😢

همه ی دردا ب کنار خواب بعد زایمان چقد میچسبه آدم سبک میشه خیلیا حاضرن ب هر دردی رو تحمل کنند خدا بهش ...

من تا دو روز خوابم نبرد کل تنم خشک شده بود استخونام ترکیده بود انگار.شما بدنت خشک نشد؟نمیتونستم تکون بخورم حتی 

نه ابدا.حتی شده خونمو میفروختم میرفتم با پارتی سز میکردم که اون بلا سرم نمیومد.

👌👌👌👌👌👍👍دقیقاااااا داد میزدم ک بیاید النگوامو در بیارید بگبرین برا خودتون فقط راحتمممم کنید یا سزارینم کنید این درد تموم شه یا ی امپول هوا  بزنید زود تر بمیرم راحت شم

2706