2733
2739
عنوان

ساخت فصل ۴ بچه مهندس

1051 بازدید | 23 پست

دارن میسارن

موافقین یا مخالف ساختش

تعداد رای : 30
نظرسنجی
موافق
4
13%
مخالف
9
30%
به ما چه 😂😂😂😂
6
20%
مگه مخالف و موافق ما فرقی هم داره؟ برا نظرسنجی گفتم این گزینه رو نزن😂
11
36%
جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رو روزبه حصاری یه کمی کراش دارم

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
دغدغت تو حلق ننه ی عمم😐

😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط گزینه آخر چه گفتم رای ندن😂😂😂

۵۰ درصد رای دادن

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2738
چرت ترین فیلم روی زمین

بهنظرم نسبت به فیلمای ایرانی خوب بود واقعا نسبت به ستایش و اینا خوب بود ولی تهشو گند زدن

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
مهم نیس اینا ک هنوز فصل 2 نفس رو نساختن اونوقت توقع چی داری؟

این فیلم رو بخاطر سیاسی و مازنی بودن و ملی بودنش سریع میسازن😐😐😐😐

دلم میخواست مژگان و جواد بهم برسن 

چون مرضیه دختر چادری بود باید می رفت می گرفتش عشقم کشک 😐

😂😂😂😂😂😂😂😂 فقط گزینه آخر چه گفتم رای ندن😂😂😂 ۵۰ درصد رای دادن

من خودم جزشون بودم😁

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
😂😂😂😂😂😂😂😂 فقط گزینه آخر چه گفتم رای ندن😂😂😂 ۵۰ درصد رای دادن

دموکراسی چی پس😁

2706