2737
2739
عنوان

زندگی دانشجویی

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 33 پست
غذای سلف روزی ۲۰۰۰ جزوه هم نگم برات هر درس ۳۰۰۰ صفحه جزوه میدن بعد فک کن ۱۵ تا ۲۰ تا درس هم ...

رشته ات چیه؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
غذای سلف روزی ۲۰۰۰ جزوه هم نگم برات هر درس ۳۰۰۰ صفحه جزوه میدن بعد فک کن ۱۵ تا ۲۰ تا درس هم ...

به نظر من بنابر رشته ای که می خونی پول جزوه هات زیاده 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پزشکی

خب خانم دکتر اصلا نباید شرایط جزوه‌های خودت را بایه کارشناسی معمولی مقایسه کنی بله کاملا حق داری این قدر هزینه ات میشه تازه با حجمی هم که از جزوه هات گفتی این مبلغ خیلی هم کم هست 

من یه رشته کارشناسی را در نظر گرفتم که دانشجو خودش جزوه می نویسه معمولا هم کتاب خاصی لازم نداره مگر نهایتا یک درس در طول ترم 

من خودم با مامایی هاکه تازه پیرا هم هستند هم اتاق بودم بله اونها هزینه کتاب و جزوه داشتند 

تو رشته های کارشناسی تا جایی که من دیدم جزوه با حجم خیلی بالا اصلا نبوده 

خب 3 هزار صفحه جزوه کپی گرفتن معلومه هزینه اش زیاده اونم برای 15 تا درس 

2731