2733
2734
عنوان

زندگی دانشجویی

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 33 پست
پونصد تومنو میگی؟  والا پونصد تومن فقط هفته اول و دوم میکشه  بیرون نری تفریح نری خرت و ...

البته اینم اضافه کنم من اول ترم خودم شروع به جزوه نویسی می کردم آخر ترم نباید یه عالمه پول پرینت جزوه می دادم

بله اگر بخواد بگرده و تفریح کنه و یه جزوه ننویسه آخر ترم شاید یه مبلغ بالا باید پول پرینت جزوه بده 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
لباس مگه باید چقدر خرید؟  دو تا مانتو اول مهر بخره یه دونه سویشرت یه کاپشن  کاپشن را وال ...

تومیگی ترمی یبار رستوران و تفریح

من همین خرجه هم نمیکردم

لباسم نمیخریدم

کاپشن هم نمیخریدم

نگفتی چه سالی و کجا دانشجو بودی؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم خودم دانشجو هستم گلم اون موقع که کرونا نبود همیشه یا پیاده یا با اتوبوس میرفتم دانشگاه ا ...

من که از بچه های الان دختر خاله ام را باهاش در ارتباطم که خیلی کم هزینه است بنده خدا حتی شده ماهی 200 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
من که از بچه های الان دختر خاله ام را باهاش در ارتباطم که خیلی کم هزینه است بنده خدا حتی شده ماهی 20 ...

یه شهر کوچیک ساااااااااااید بشه

ولی تهران و شیراز ابدا

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2731
تومیگی ترمی یبار رستوران و تفریح من همین خرجه هم نمیکردم لباسم نمیخریدم کاپشن هم نمیخریدم نگفتی ...

من خودم چند سال پیش فارغ التحصیل شدم شهرشم نمی گم چون الان همون جا ساکنم ولی چون بعدشم هم مجردی زنذگی کردم و همون غذای سلف هم نداشتم هزینه رفت و آمد هم نداشتم و با کمترین هزینه زندگی می کردم می دونم با سختی نه‌چندان زیاد میشه بااین مبلغ 

شما تو شهر خودت بودی و ماهی 700 هزینه ات می شد؟ جزوه چرا خودت نمی نوشتی که هزینه نکنی براش؟ 

یه شهر کوچیک ساااااااااااید بشه ولی تهران و شیراز ابدا

نه شهر بزرگه تهران و شیراز نیست اما شهری که هست کوچیک نیست چز شهرهای بزرگه 

اما مثلا می گه وقتی سلف غذا نداره حاضری می خوریمبیرو رفتن هم اکثرا کوه کههمه چیز باخودمون می بریم که هزینه نکنیم 

جزوه هم همیشه خودش می نویسه 

من خودم چند سال پیش فارغ التحصیل شدم شهرشم نمی گم چون الان همون جا ساکنم ولی چون بعدشم هم مجردی زنذگ ...

چون جزوه رو خود اساتید میدن

یه قسمتیش سر کلاس میگن بقیش باید خودمون از جزوه بخونیم

اگه جزوه نگیرم چجور اون قسمتا رو بخونم

نه شهر بزرگه تهران و شیراز نیست اما شهری که هست کوچیک نیست چز شهرهای بزرگه  اما مثلا می گه وقت ...

من زندگیم درویش گونه تر از این بود 😂😂😂😂

2740
چون جزوه رو خود اساتید میدن یه قسمتیش سر کلاس میگن بقیش باید خودمون از جزوه بخونیم اگه جزوه نگیرم ...

ما کلا سیستم کلاس هامون طوری بود که کل جزوه استاد را خودمون می  نوشتیم هیچ وقت یادم نمیاد پول جزوه داده باشم 

ما کلا سیستم کلاس هامون طوری بود که کل جزوه استاد را خودمون می  نوشتیم هیچ وقت یادم نمیاد پول ج ...

ماله ما اینجوری نیست

اگه فقط بخوام ویس استاد رو خودم جزوه کنم هم وقتم الکی تلف میشه هم جزوه م ناقصه همه درسا میوفتم

من زندگیم درویش گونه تر از این بود 😂😂😂😂

نمی دونم 

من یکی دیگه از دوستهام همون شهر تحصیل می کرد باهزینه بالاتر ولی هیچ وقت نگفت هفتصد هشتصد خیلی کمتر بود 

خوابگاه زندگی کنه اصلا هزینه رفت و آمد به دانشکده هم نداره شاید شما هزینه خونه تا دانشگاهت هم زیاد می شده 

این طور نیست؟ 

ماله ما اینجوری نیست اگه فقط بخوام ویس استاد رو خودم جزوه کنم هم وقتم الکی تلف میشه هم جزوه م ناقصه ...

آهان من دقیقا ویس استاد را جزوه می کردم یعنی شب بیداری برای این ویس ها زیاد کشیدم نه به خاطر پولش اصلا اعتماد نداشتم چیزی جز جزوه خودم را بخونم 

نمی دونم  من یکی دیگه از دوستهام همون شهر تحصیل می کرد باهزینه بالاتر ولی هیچ وقت نگفت هفتصد ه ...

روزی ۸۰۰ تومن

۴۰۰ رفت

۴۰۰ برگشت

روزی ۸۰۰ تومن ۴۰۰ رفت ۴۰۰ برگشت

تقریبا ماهی 100 تومن هزینه رفت و آمد؟ 

چقدر غذای سلف؟ 

چقدر جزوه؟ 

تقریبا ماهی 100 تومن هزینه رفت و آمد؟  چقدر غذای سلف؟  چقدر جزوه؟

غذای سلف روزی ۲۰۰۰

جزوه هم نگم برات

هر درس ۳۰۰۰ صفحه جزوه میدن

بعد فک کن ۱۵ تا ۲۰ تا درس هم باشه

2706