2737
2739
عنوان

شوهرمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 33 پست
منم یه مدت سرد بودم با شوهرم ولی فهمیدم اشتباهه. الان چون مشکلات هست سرد شدی یا ازش عقده ای داری اخت ...

من 33 سالمه و شوهرم 35 دیگه از اجتماع ب اندازه کافی آگاهی دارم ولی خیلی سخته تحمل کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا اصلا نرمال نیستی  اینجور دعواها پیش میاد ولی اینکخ تو از شوهرت متنفر بشی عجیبه  بن ...

آدم نرمال حسش برنمیگرده نسبت ب چیزی؟ من همه چیو پای زندگیم دادم الان دیگه سخته ادامه بدم چون شوهرمو نمیخام دیگه فک کن با کسی ک میبینیش یطوری میشی بخدای زندگی کنی 

2731
یعنی ب خاطر بچم بقیه زندگیمو تو این جهنم یخ بگذرونم؟ 

ینی بخاطر خودت بچت بشه بچه طلاق ؟

ینی حسرت داشتن پدر مادر کنار هم بمونه ب دلش؟

فردا بزرگ شد میخای بگی باباتودوست نداشتم 

نمیگه وقتی دوست نداشتی چرا بچه دار شدی 

نمیگه من انقد مهم نبودم بخاطر من کنار بیای 

واقعن که عجیبه برام ی مادر هیچ وقت از آرامش بچش نمیگذره .اون وقت شما 😑😑😑

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
😕😕وااا مگه زندگی مسخره بازیه ینی چی میخام طلاق بگیرم ...پس زندگی این طفلی چی میشه  الان منم ...

یه دوست دارم دقیقاهمین جوریه یه بچه داره اصلاعاشق شوهرش نیست ولی یکی دیگه هست که خیلی همدیگه دوست دارن ولی هیچکدومشونم تابه حال بروزندادن ولی بخاطربچش زندگی میکنه چون نمیخوادآوارش کنه

آدم نرمال حسش برنمیگرده نسبت ب چیزی؟ من همه چیو پای زندگیم دادم الان دیگه سخته ادامه بدم چون شوهرمو ...

خب مطمعنا ی مشکلی هست 

اگر شوهرت دوس نداری باید طلاق بگیری 

چون اگر اینجوری ادامه بدی منجر ب خیانت اون و تشدید ناراحتی های خودت میشه 

اگر میخوای سر زندگی ت بمونی بخاطر دختر باید بری روانشناس دختر ب ی پدر و مادر سالم از لحاظ روحی نیاز داره  

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
یعنی ب خاطر بچم بقیه زندگیمو تو این جهنم یخ بگذرونم؟ 

منم همینطور بودم البته بچه نداشتیم و توافقی جدا شدیم 

اما شرایط شما فرق داره اسی اون دختر کوچولو رو بگیرش بغل و لذت ببر فعلا بی خیال شوهر شو برای خودت زندگی کن فکر کن شوهرت نیست مطمنن بعداز مدتی حالت خوب میشه ..

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2740
خب دقیقا چیه دلیل اینکه الان نظرت برگشته مشکل شوهرت چیه 

از قیافش از رفتارش از همه چیش ب شدددددت بدم اومده هر کاری میکنه آب میخوره بش گیر میدم اصلا نمیتونم کنار خودم ببینمش.هیچ اطلاعاتی راجب غذا پوشاک یا هرچیزی نسبت ب بچه نداره باید همش نگران بچم باشم. حتی ظرف میشورم هی برمیگردم عقبو نگا میکنم ببینم مواظبش هس یا نه. خیلی بچرو دوس داره حتی اولین نوه تو خونواده شوهرم و یجورایی میپرستن بچرو اما هیچ اطلاعاتی راجب بچه نداره و همین موضوع هم افتاده رو بقیه مشکلات

ینی بخاطر خودت بچت بشه بچه طلاق ؟ ینی حسرت داشتن پدر مادر کنار هم بمونه ب دلش؟ فردا بزرگ شد میخای ...

ببین اولا بم بگو چند سالته؟ میخوام بدونم هم سن منی؟ اگه هم سنیم شاید بهتر بتونی درکم کنی.ادما یبار ب دنیا میان یبار جوونن من همه جوره برا بچم از خودم مایه گذاشتم فقط شیر خودمو بش میدم الان ک غذا خور شده خیلی با حساسیت بالا برا غذاش مطالعه میکنم براش درست میکنم صب تا شب خودم تنها مراقبشم 10 کیلو از قبل حاملگیم لاغرتر شدم برا شیر دهی اما واقعا بچه دلیل بر ادامه زندگیه سردو پوچ نیست 

از قیافش از رفتارش از همه چیش ب شدددددت بدم اومده هر کاری میکنه آب میخوره بش گیر میدم اصلا نمیتونم ک ...

نمیدونم ولی اینکه یهو تو نظرت تغییر کرده یعتی تو معیارت تغییر کرده ولی قبلا انتخاب کردی ببین دنیا فانتزی نیست که بخوای تو شرایط الانت طرفت هم یکی دیگه باشه پیش میاد تو بدت بیاد از همسرت ولی دائمی نیست. 

خب مطمعنا ی مشکلی هست  اگر شوهرت دوس نداری باید طلاق بگیری  چون اگر اینجوری ادامه بدی من ...

آفرین بچه من بعدها بدتر ضربه میخوره چون نیاز داره مادرشو شاد ببینه نه شوهرم اهل خیانت نیس. کودن تر از این حرفاس 😅

یه دوست دارم دقیقاهمین جوریه یه بچه داره اصلاعاشق شوهرش نیست ولی یکی دیگه هست که خیلی همدیگه دوست دا ...

من فعلا نمیخوام هیچ مردیو کنارم ببینم کس دیگه ای تو زندگیم نیس 

کاش منم بچه نداشتم... 

😥😥عزیزم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2706