2733
2734
عنوان

تجربه من از درمان مزوتراپی موی سر

| مشاهده متن کامل بحث + 260065 بازدید | 165 پست

من خیلی برای موهام مزوتراپی کردم خیلی دکتر رفتم تاثیرش داشتن ولی موقت کلی پول هزینه کردم بعد چند سال از نینی سایت شماره یه عطاری پیدا کردم زنگ زدم بدام یه شامپو گیاهی و یه روغن فرستاد العان دوساله میزنم معجزه کرده هزینشم مناسبه

اگه خواستین امتحان کنید عالی

۰۹۰۲۶۷۴۴۷۳۳

من خیلی برای موهام مزوتراپی کردم خیلی دکتر رفتم تاثیرش داشتن ولی موقت کلی پول هزینه کردم بعد چند سال از نینی سایت شماره یه عطاری پیدا کردم زنگ زدم بدام یه شامپو گیاهی و یه روغن فرستاد العان دوساله میزنم معجزه کرده هزینشم مناسبه

اگه خواستین امتحان کنید عالی

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من رفتم متخصص پوست مو بعد جلوی موهام ریخته بود

شمام دقیقا مث منی منم جلو موهام کف سرم ریخته و کم شده 

الان در چه حالی عزیزم موهات خوب شده دبگه ریزش نداری 

💚اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد وعجل فرجهم💚               
2738
من دوبار رفتم  در کنارش ماینوکسیدل داد…ریزش مو گرفتم شاید برای ماینوکسیدل بود ولی خب تاثیرش در ...

سلام عزیزم منم هیر تونیک سریتا دارم چقدر باید بزنم تا اثرکنه؟ بعد چن مدت نتیجه اشو می‌بینم؟ و اینکه بعد حموم میزنین؟ 

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
سلام عزیزم منم هیر تونیک سریتا دارم چقدر باید بزنم تا اثرکنه؟ بعد چن مدت نتیجه اشو می‌بینم؟ و اینکه ...

وقتی پوس سر تمیزه خب مسلما بهتر نتیجه میده

من تا نزدیک ده روز زدم ریزش موهام کم شد و ادامه دادم الان نزدیک یکسالع میزنم دقیقن ارایشگرم‌گفت یسری مو ۵سانتی کوتاه در اومده

وقتی پوس سر تمیزه خب مسلما بهتر نتیجه میده من تا نزدیک ده روز زدم ریزش موهام کم شد و ادامه دادم الا ...

چه خوب من دارم میزنم بعدش یه کم پوست سرم میخاره عیبی داره؟ 

فک کنم خارش بخاطر جذب مواده البته رو‌ ساعد دستت تست کن حساسیت و قرمزی نداشته باشه برات

قرمزی نداشت فقط یه کم میخارید.چن روزی ی بار حموم میکنید وقتی استفاده میکردین؟ 

2706