2733
2734
عنوان

تجربه من از درمان مزوتراپی موی سر

| مشاهده متن کامل بحث + 264014 بازدید | 169 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات شم عزیزم🌺🌺دیکه قطعی شد پیش خودش میرم فوبیا درد داری پس ببین امپول ایدوکانین میزنه توی پیشون ...

نگم واست دختر فوبیا امپول دارم🙁 جیغ میزنم یعنی تحمل دردم خیلی بالاست ولی ترس دارم اصلا من از کارای پزشکی وحشتناک میترسم شوهرمم میاد واسم تعریف میکنه با علاقه از جراحی ها و دیگه نگم اینایی که واسه یه عمل بینی هم فوت میکنن یا سر زایمان از اتاق عمل نمیترسیدم زیاد دو بار رفتم اما الان از اونم میترسم شدید یکسره هم میگه وای تو دیفیکالتی واسه بیهوشی 😐 قشنگ بهم روحیه میده میگم نکنه بمیرم زیر یه عمل😟

2731
الان یعنی یه جلسه ۴۰۰ بدم بعد میره سال بعد دوباره.موهات پرپشت تر بنظر میاد الان؟

نه عریزم بعد از کل جلسات درمانی که برای هر شخص فرق میکنه

پزشک میکه

برای نت ۸جلسم تموم شد سالی ببار میشه بعدش الان جلسه ۵هستم کف سز کاور کرده ریزشم ندارم

سبوس برنج بگیر با اب داغ خیس کن بزار بمونه چند ساعت بعد صاف کن داخل ابش دو سه تا قرص مخمر یا پودر مخ ...

وای چه جالب اصن نشنیده بودم

من خودم چن ماهه سبوس برنج و یه قاشق میریزم تو لیوان میذارم دم بکشه بعد ابشو میخورم،اینم امتحان میکنم حتما

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
نگم واست دختر فوبیا امپول دارم🙁 جیغ میزنم یعنی تحمل دردم خیلی بالاست ولی ترس دارم اصلا من از کارای ...

واییییی منم فوبیا دارم ولی با سرسوزن انسولین تزریق میکنه قابل تحمله درذش واقعا الان فوبیا من متخصص اریتمی قلبه🥴🥴

شی شی جان اگه دیدی رضوی خیلی گرون در اومد برو قائم نگران نباش اموزشی هست اما کار شما رو رزیدنت انجام ...

فدات شم عزیزم هزیتش مهم نیست فقط پرستارا اذیت نکنن که قایمم کادر خوبی نداره

معلوم نیست اول بابذ EPSمعاینه اکو بشم بعد

الهی عزیزم انشالله که چیزی نیست

مشکلت چیه؟

من موقع ناراحتی تنگی نفس و درد قفسه سینه و سمت چپ صورت و گردن و کتف داشتم،با چن بار حمله خفیف،رفتم متخصص نوار و اکو دادم احتمال فیبروز داد و تست ورزش و ام ار ای نوشت برای دوشنبه بیمارستان امید وقت گرفتم😞فقط۳تا امپول داده 😤😤دیروز گرفتم از ترس پشت وسایل تو یخچال قایمشون کردم😢

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
واییییی منم فوبیا دارم ولی با سرسوزن انسولین تزریق میکنه قابل تحمله درذش واقعا الان فوبیا من متخصص ا ...

من خیلی ادم ترسویی هستم سه سال پیش مشهد زلزله اومد من داشتم از'در فرار میکردم شوهرم از مشت من و به زور نگه داشته بود یه پرنده داشتم اونم برداشته بودم و فرار میکردم😂😂😂😂 یعنی یک هفته من نخوابیدم همش پس لرزه بود گریه میکردم تا صبح😬😬😬 دیگه تو حساب کن من چقد داغونم بر عکسم دو بار رفتم اتاق عمل قبل ازدواجم بود یعنی یه دفعه من و بردن بستری کردن داشتم سکته میکردم ولی ترسم ریخت دفعه دوم خودم راحت رفتم خوابیدم 

2706