2737
2739

پسره بزرگم از این سه منظوره ها داره،نمیدونم سه منظوره سفارش بدم یا از این کلبه ها.کلبه خیلی دوس دارم.نمیدونم کاربردی هست یا نه.دخترم سه ساله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلبه برا سن دخترت مناسبه اگر به فرض مثال بعد از ۳ تا ۵ سال  دیگه نهایت قصد تعویض داری خب کلبه بخر که تا کوچیکه لذتشم ببره ولی اگر یه گزینه خوب و عمری میخوای معمولی بگیر

البته من سه منظوره نمی دونم چطوره؟!

2728
والا هیچکی نظر نداد

یه چیز دخترونه بگیرید، دخترا عاشق اینجور چیزا هستن، من نمیدونم دقیق چه مدلی میگید، ولی بنظرم کلبه ای بهتره براش

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
کلبه برا سن دخترت مناسبه اگر به فرض مثال بعد از ۳ تا ۵ سال  دیگه نهایت قصد تعویض داری خب کلبه ب ...

البته من متاهل نیستم ولی دوستام متاهلن دیدم به نظرم گزینه مناسبی برای دلبند کوچولوت اومد 😁

2740
فقط بد بخابن.میخام عادتش بدم ب تخت.نمیدونم توش میمونه  یا نه

مطمنا اولش اذیت میشی، ولی عادت میکنه، دختر خواهرم اینجوری بود، الان خیلی عادت کرده، حتی تنها میخابه تو اتاق 9سالشه

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘