2733
2734
عنوان

خانومایی که تنبلی تخمدان داشتین طب سنتی بهتره یا دکتر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 79 پست

عزیزم من دقیق مشکل شما نمیدونم، ولی یکی از دوستای من تنبلی داشت وکیست، باچند دوره باردار نشده بود که نمیدونم دکتر گفته بود یه عملی باید انجام بدی شاید نتیجه بگیری شایدم بری برا ای وی اف، من درست در جریان نیستم

قبل اینکه به حرف دکتر گوش بده میره عطاری مشکلش میگه اونم بهش تخم هویج میده وروش مصرفش، اونم استفاده میکنه وهمون ماه دوقلو باردار میشه، الان دوقلو هاش 2ساله هستن

دکترای بی سواد به من هبچی ندادن ۳ تا دکتر عوض کردم نگ۴تن حتی تنبلی داری این ماه باز ۸ روز از موعدم ...

از علائمی ک گفتی مشخصه پلی کیستیکی صبرکن یکهفته دیگه نشدی یه بیبی چک بزن منفی بود خدایی نکرده امپول بزن من برا تنظیم پریودی دوفاستون میخوردم خیر ندیده ها از30 خرده ای قیمتشو 195 کردن یه ورقش واسه دوماهه

ما آبادانیا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با متفورمین و ویتاگنوس ک گیاهی هست نتیجه گرفتم.البته هنوز باردار نشدم متاسفانه

ویتاگنوس خوردم ۶۰ روز پریود نشدم افتضاح بود واسم

🌸هروقت تو زندگی چیزی رو رها کردی اونوقت بهش میرسی و این یعنی یقین و ایمان🌸
2731
به من عرق بومادران ورازیانه دادن روزی یک لیوان

رازیانه و بومادران پرولاکتین و بالا میبره واسه من خوب نیس

من ب شوهرم نگفتم باید بگم بنظرتون

ناباروری هم داری؟؟؟ 

اگه داری شوهرت باید بدونه بنظرم چون یه جور اختلال هورمونی باید مرتب تحت نظر دکتر باشی انشالله باردار بشی اصلا عقبش ننداز 

ما آبادانیا   
2740
دکترای بی سواد به من هبچی ندادن ۳ تا دکتر عوض کردم نگ۴تن حتی تنبلی داری این ماه باز ۸ روز از موعدم ...

یه سری به این پیجی که بهت میگم بزن تو اینستا  حتما حتما کامنتا رو بخون  جواب خوبی میگیری 

torshshirin_mamani

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
معجزه شده واست عزیزم برنج و نون چی اونارو میخوردی؟

برنج ن فقط نون ورزشم زیاد میکردم بعد اینجا پهلو ما یه معجونی با بذر شاهی درست میکنن اونم میخوردم 

هل دارچین زنجبیل فلفل سیاه رو اسیاب میکنن بعدش بذر شاهی رو اب پز میکنن این ادویه ها رو هم یکم تو روغن حیوانی تفت میدن بعدش میریزن تو همون بذر شاهی درحال جوشیدن یکم غلیظ ک شد درست شده شکرم میریزن توش این معجون خیلی گرمه واسه تنبلی خ خوبه

جان من برو دکتر  من هم همدرد تو بودم دارو ندارم  فروختم دادم به طب سنتی آخر هم از دکتر نتی ...

بابا ۳ تا دکتر عوض کردم فقط کلومیفن بهم میدن دیگه هیچی

مشهد

توی تهران ی دکتر زن و شوهر هست بهترینن گفتم پیش اون بری اگه تهران بودی کارش حرف نداره جاری من البته دور از تو کیست داشت بچه دار نمیشد  اصلا ۷ ۸ سال پیش اون رف طی ۶ ماه حامله شد الان دوتا دختر داره

ی دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره😘😘😘

من تنبلی تخمدان داشتم بچه اولم بعد 4 ماه اقدام باردار شدم البته یه دوره کلومیفن و آمپول hmg استفاده کردم. ولی در کل اگر فقط مشکلت پلی کیستیک باشه نازایی قطعی نداره شاید یه خرده طول بگشه ولی میشه

خدایا امید هیچ کسی رو ناامید نکن
عزیزم من دقیق مشکل شما نمیدونم، ولی یکی از دوستای من تنبلی داشت وکیست، باچند دوره باردار نشده بود که ...

عزییییزم😍حتما تحقیق میکنم ببینم چیه