2733
2739
عنوان

خانومایی که تنبلی تخمدان داشتین طب سنتی بهتره یا دکتر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 79 پست
عزیزم.برا پرولاکتین بالا باید کبرگولین بخوری تا تخمکات قوی بشه و پریودیاات منظم.ورزش و پیاده روی خیل ...

ایشالا🌸

🌸هروقت تو زندگی چیزی رو رها کردی اونوقت بهش میرسی و این یعنی یقین و ایمان🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترای بی سواد به من هبچی ندادن ۳ تا دکتر عوض کردم نگ۴تن حتی تنبلی داری این ماه باز ۸ روز از موعدم ...

اونوقت از کجا فهمیدی تنبلی داری؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2731

پلی کیستیک درمان نداره فقط یسری داروها باید مصرف کنی ک کتترلش کنی تا زمان یائسگی

بخوای اقدام کنی برای بارداری که قضیش فرق میکنه یه سری داروی محرک میدن که صبر زیاد و جیب پر پول میخواد

ما آبادانیا   

منم مشکل شمارو داشتم ۲۰کیلو کم کردم شدم ۵۰کیلو پریودم منظم شد مرغ رو کلا کنار گذاشتم تن ماهی اصلا ب هیچ وجه ،غذام ماهی بود خرچنگ خیلی خوبه زیاد میخوردم عنکاس زیاد میخوردم گوشت گاو اصلا فقط گوشت شتر و بره و...بعدش بدون دارو بچه دار شدم بعدیشم ناخواسته شد ،قبلشم با ای وی اف هم نشدم تازه اصلا تخمک هم واسم نمونده بود فقط دوتا تخمک ازم کشیدن ک همونم منفی شد

اونوقت از کجا فهمیدی تنبلی داری؟

خب تمام علائمشو دارم و ۲ ساله اقدامم تخمکام زیاد و ریزن و باردار نمیشم 

2738
منم مشکل شمارو داشتم ۲۰کیلو کم کردم شدم ۵۰کیلو پریودم منظم شد مرغ رو کلا کنار گذاشتم تن ماهی اصلا ب ...

معجزه شده واست عزیزم برنج و نون چی اونارو میخوردی؟

فقط کبرگولین بخور که خیلی سریع جواب میگیری.عالیه! معجزه میکنه.البته دکترم برو

دکتر رفتم ۳ دوره کلومیفن خوردم و نتیجه نگرفتم دیگه نرفتم

چقد مصرف کنم چند وقت؟

خب تمام علائمشو دارم و ۲ ساله اقدامم تخمکام زیاد و ریزن و باردار نمیشم 

:/

بعنی فکر میکنی این تشخیصت از تشخیص دکتری که حداقل ۱۱ سال درس خونده هزاران کیس شبیه تو داشته درست تره؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک