2733
2739
عنوان

اسپرم اهدایی از فامیل درجه یک

5978 بازدید | 99 پست

برادر شوهرم وسطی نه ساله ازدواج کرده بچه دار نشدن دکتر گفته اسپرم نداره و کلی هم مشکل داره تشنج می‌کنه قبلاً اعتیاد داشته الان دارو مصرف می‌کنه دکتر گفته باید اسپرم اهدایی بگیرد مادر شوهرم قبول نکرد گفت بچه مردم و نمی‌خوایم خواهر شوهر م گفت یکی از داداشم اسپرم بدن من محکم رد کردم گفتم زندگی منو خراب نکن منو خونه خرابم نکن دو تا بچه دارم حالا برادر شوهر کوچیکه مجردها قبول کرده الان پدر شوهرم میگه نکنید این کار رو آخر عاقبت نداره ولی مادر شوهرم حسابی خوشحال شده و میگه فقط همین کار خوبه بچه از خون خودمونه جاریمم از خداشه داره برای بچه دیوونه میشه هر جا بچه میبینه گریه میکنه پدر شوهرم شدید مخالفه خواهر شوهرم قهر کرده از باباش حسابی خانواده بهم ریخته 

به نظرتون این کار اشتباهه حق با پدر شوهرم هست یا نه

🌼🌼🌼برای شفای پسرم یه صلوات بفرستید 🙏🙏🙏🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

از لحاظ شرعی اشکالی نداره؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
چقدر آشناست این تاپیک

همون  قبلی دیگه😏😏😏😏😏

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏
2740

منم بودم یک جورایی مخالفت می کردم

بالاخره اون برادرشوهر مجردتون هم شاید بخواد ازدواج کنه.چه اشکالی داره از فرد غریبه بگیرید؟

ضمنا اون بچه مرتبا جلوی چشپ برادرشوهرتون هست و این سخته 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

وای،اسپرم کسی رو میگیرن که طرف نشناسن اینطوری که این بچه میشه بچه برادرشوهر کوچیکتون 

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است
هر چه توان انسان کمتر باشد ادعایش بیشتر است
هر چه توان انسان بیشتر شود ادعایش کمتر میگردد
2706