2737
2739
عنوان

از رو مخی های نی نی سایت 😜🤪😅

500 بازدید | 75 پست

مثلا دوتا صفحه پند و اندرز تایپ کردی بعد یهو میزنه تاپیک تعطیل شد 🙃😟😄🤣یا داری پیگیرانه میخونی و کلی کنجکاو شدی یهو جای حساسش تاپیک تعطیل میشه ☹🤕😂یا میزنه فلانی به شما پاسخ داد میری ببینی چیه میبینی تعطیل شده تاپیک همینجوری تو کف میمونی که چی گفته طرف 🙄🤪😿 یا یکی ریپلی میکنه یچیزی حرس در بیار بهت میگه تا میخوای جوابش رو بدی تایپ میکنی میکنی بعد میبینی اسی قفل کرده تاپیک رو 😐😅یا مثلا طرف گفته شوهرم خونه نیومده تنهام و رفته رفیق بازی کلی براش ناراحت میشی غصه میخوری پیگیری پیگیری بعد میبینی یکی گفته تو که مجردی 😐🤦‍♀️🤦‍♀️میری میبینی بعله تاپیک قبلیش در مورد این بوده که دارم از بی شوعری خل میشم 😂🤣🤣😂اگه یادم امد بازم میگم شما هم بگید 🤗

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤

همه رو گفتی دیگه👌🏻😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا وقتی ک استارتر بنده خدا سه ساعت تایپ کرده همون پست اول دردول و اینا بعد یکی میاد میگ طولانی بود نخوندم 

خب به کلیه ی سمت راست پانکراسم ک نخوندی ، ب لوزالمعده ی تو روده هام ک نخوندی  

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
همه رو گفتی دیگه👌🏻😂

ن یکی دیگ اینک طرف ریپلایت میکنه

بعد میری میبینی کامنتشو حذف کرده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

اینایی که میخوان عکس بزارن صفحه 6 میگه بچه ها چرا نمیاد 😫😫😫😫

تازه باید بگی برو آپلود کن 

بعد صفحه 8 دوباره يع پست میزاره بلد نیستم یکی بهم یاد بده 😬😬😬

خدایا شکرت 🙏🏻
2738
فقط اون اسی ها که به جای تایپ کردن موضوع مینویسن هستین؟    

پربازدیدامشب

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ن یکی دیگ اینک طرف ریپلایت میکنه بعد میری میبینی کامنتشو حذف کرده

دقیقا👌🏻😂😂😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706