2737
2734
عنوان

سوتی دومم بگمو برم سردرسم

937 بازدید | 20 پست

آجیم هفت سالشه وکلاسشون مجازی تو واتس اپ

داشت میفرستاد برای معلمش من نمیدونستم

گلاب به روتون

رفتم تو دستشویی دیدم باز پی پی کرده سیفون نکشیده

سرمو از دستشویی کردم بیرون جیغ زدم دریا صد بار گفتم بعد دستشویی سیفون بکش

صدام رفت تو وویس  

اجیم هول کرد خواست پاک کنه به جای حذف برای همه حذف برای خودش رو زد

و دیگه پاک نمیشد  

تصمیم گرفتم تا پنج سال اینده دور و بر مدرسشون افتابی نشم  

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیاین عکس بازیییی

با اجازه اسی

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5756879&slug=بیاین-عکس-بازی&postId=173232824

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2738
منتظرمیمونیم ویس دست به دست بچرخه برسه دستمون 😂😂

وای اره تو تلگرام پخش میکنن.

استرس گرفتم  

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

دیروز سر کلاس مجازی استاد گفت خانم فلانی ..جواب نداد دوباره صدا زد جواب نداد (میکروفون همه بازه)یهو بدو بدو اومد اقا ببخشید دششوری(بخدا همینجوری)بودم😑😑😑

اصلا من بجاش خجالت کشیدم کلاس دختر پسر استاد ۳۹ ساله🤧🤧🤧

❤🌸Dertler derin ama Allah kerim🌸❤

حالا این خوبه،،من خودم ۳ روز پیش یه استاد مشهوری که کلاسش هم دخترا بودن هم پسرا و حدود ۵۰ نفر بودیم،حواسم نبوده ۵ دیقه اخر کلاس دستم‌خورده بودهم صدا و تصویرم برای همه دیده میشده به جز خودم،منم قیافه داااغون در حد لالیگا،موها وز وزی،چشمام پف کرده،تازه هر ازگاهی هم بلند داد میزدم مامان پس این نهار چیشده اخه،جالبه استاد هم به رو خودش نمیاورد اصلا,بعد کلاس دیدم کلا همه دوستام زنگ‌میزنن بهم همشون غش کرده بودن از خنده،شدم سوژه پسرا کلا،ابروم رفت

2706