2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملامخالف حیوانات خونگی هستم اونامال حیات وحشن خودشون واسه خودشون زندگی دارن خودخواه نباشیم

نه عزیزم 

بعضی حیوانات برای آپارتمان هستن و متاسفانه به خاطر دستکاری ژنتیکی که شدن توی طبیعت دوام نمیارن

🌈🖤⛵
2731

و این که میگن جای اون ها طبیعت هست درسته اما طبیعت بکر و دست نخورده نه جایی که انسان ها اشغالش کردن و روز به روز بیرحمانه تر باهاش برخورد می کنن...

ضمن این که برخی حیوانات مثل سگ و گربه سال ها هست که اهلی شدن و می تونن درکنار انسان زندگی کنن و ازشون مراقبت بشه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
سگ که جای دستشوییشو بلده .. میره دستشویی موردی نداره

من یه پاپی کوچولو آورده شوهرم،هنوز بلدنیست جای جیشش رو،براهمون گفتم ببره سرکارش یادش بده بعداز یکی دوهفته بیاره.

سگ که جای دستشوییشو بلده .. میره دستشویی موردی نداره

خوب بعد که تموم کرد اومد بیرون آدم نیست که خودش و بشوره؟ مثلا نشست رو مبل همه جا رو نجس میکنه دیگه

بعد اگه اشتباه نکنم سگ روی پد میکنه و یکی باید پد و عوض کنع

2738
کاملامخالف حیوانات خونگی هستم اونامال حیات وحشن خودشون واسه خودشون زندگی دارن خودخواه نباشیم

عزیزم حیات وحشی که شما میگی 

جنگل یا دست چیزی 

نه خیابون 

حیوونا جاشون تو خیابون ؟

نه نیست 

من خودم حامی حیوانات هستم

با 50 نفر هر ماه کمک میکنیم به حیوونا 

واقعا جای بعضی حیوونا تو طبیعت نیست 

گربه و سگ که ساخت انسانن

کدوم گربه دیدی تو جنگل باشه 

اصلا باشه گربه ممکن تو جنگل دووم بیاره 

سگ چی ؟

تا حالا دیدی سگی تو حیات وحش باشه ؟

نه نیست عزیزم 

من یه پاپی کوچولو آورده شوهرم،هنوز بلدنیست جای جیشش رو،براهمون گفتم ببره سرکارش یادش بده بعداز یکی د ...

مگه الکیه ؟

سگ هر جا بره خطا داره تا یاد بگیره جای دستشوویش رو 

باید صبپری کنید و حوصله به خرج بدید تا یاد بگیره و مسیر دستشوییش رو بشناسه

🌈🖤⛵
عزیزم حیات وحشی که شما میگی  جنگل یا دست چیزی  نه خیابون  حیوونا جاشون تو خیابون ؟ ...

بله دیدم مگه ماحیوانات روخلق کردیم شماحتما مستندحیات وحش ببین میدونستی گرگ ازسگ میترسه میبینی یک سگ خونگی وقتی یک گله سگ ومیبینه براشون بال بال میکنه فقط بره پیش اونا

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2706