2737
2739
عنوان

توسينم پركيسته ريزه انگار😭

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 146 پست
دور از جون كيست هاى ناجور معمولاً دردناك نيستند، نگران نباش

مال من گاهی دردناک میشه ولی خوش خیمه

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سونو بشی عزیزم تو این سن ماموگرافی انجام نمیدن.  نگران نباش من هم کیست دارم دکتر بهم گفت ۸۰ ...

اره چندجارفتم گفتن امجام نميديمج

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞
2731
سینه پر رگ و ریشه هست‌. مگر اینکه کیست دوسانت باشه ک با دست متوحه شی . من خودم دارم قشنگ میاد تو دست ...

ن اونطوري نيست ك تو دست بياد فقط حس ميشه

دور از جون كيست هاى ناجور معمولاً دردناك نيستند، نگران نباش

چقد برا ما زنا بیماریای مسخره ای هس خدایی اح

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2738
اخه خيلي سنم كمه اصلا دلم نميخواد ازالاني انقدر درگيرش شم😭اي خداچه بدبختيه

چندسالته؟درگیری نداره دیگ چک کن. اگ دوراز جونت کوچکترین مشکلی باشه زودتر بفهمی سریع خوب میشی .

منم گاهی دست میزنم یچیزایی میاد زیر دستم ک سفته و گاهیم درد ناکه پولم دستم نمیاد برم دکتر ببینم چیه ...

برو خانه بهداشت برات معاینه میکنه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
روحشون شاد روی همین بیماری وعلاعمش چی بود دیر فهمیدن

اره وقتي خيلي بيماريش پيشرفت كرده بود فهميدن دكترا خيلي ديرتشخيص دادن البته سال٨٥ بود

دائم پريود بود از سينش چرك وخون ميومد واستخوان دردداشت

عزيزم جراح بايدرفت يا زنان

جراح

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2706