2733
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون جدا شم یا کوتاه بیام

| مشاهده متن کامل بحث + 3036 بازدید | 229 پست

دوست عزیز همیشه پای معیارات بمون و به خاطر هیچ چیز ازشون کوتاه نیا

اینکه شما اخلاق براتون مهم بوده واقعا جای آفرین داره 

اینو در نظر بگیر که هر کسی ی عیبی داره ممکنه کسی از نظرت تحصیل کرده وخوشتیپ ومتشخص و جتلمن باشه ولی وقتی وارد زندگیش شدی نتونی یک روزم دووم بیاری

همه آدما از دور قشنگن حتی اون خواستگار قبلیت که پولدار وتحصیل کرده بود ولی چون باهاش زندگی نکردی زیباس

مطمن باش چیزهایی تو همسرت دیدی که انتخابش کردی اگه غیر این بود هر جور بود ردش میکردی

اشکال ما ادما اینه فراموشکاریم

روزای اول بهم رسیدنم ن برای دیدن هم لحظه شماری میکنیم و حتی عیب های همو نمیبینیم

ولی بعد چند سال یادمون میره و فقط رو عیب های طرفمون تمرکز میکنیم اینکه بی عرضس و فلان وفلان

ی تمرین هست که اگه شما حتی یک روز فقط عیب های یک نفر رو ببینید از اون آدم بشدت متنفر میشید حتی اگه پدر مادر آدم باشن

حالا اگه خوبیهاش ببینید برعکس عاشقش میشین 

ببین اینایی که میگی اهل پیشرفت نیست زبان وکامپیوتر بلد نیس عیب نیست چون ممکنه بکارش نیاد 

یا ممکنه اعتماد بنفس کم باشه ور خودش نبینه که بخواد پست بگیره 

من احساس میکنم شوهر شما اعتماد بنفس خیلی کمی داره وحرفهای شما اونو بدتر میکنه 

خیلی راحت بهت بگم هیچ آدمی بزور تغییر نکرده و روشی ک در پیش گرفتی که یا اینا رو یاد بگیر یا طلاق بدترین راهه 

راهیه ک مادر من داشت باور کن اعتماد بنفس آدمو داغون میکنه

حالا اگه شوهرت تغییر نکرد میگی طلاق میگیرم اگه بچه ات هم ی روز گفت نمیخوام پیشرفت کنم میتونی طلاق بگیری ازش؟ 

سعی کن بجای تهدید وزور و تحقیر تشویقش کنی خیلی خیلی آروم همه چیز رو یادش بده مثلا کامپیوتر رو بیار بهش بگو عزیزم میشه این برنامه رو باز کنی مثلا دستم درد میکنه یا سرم درد میکنه وخیلی آروم آروم بهش یاد بدی

ممکته شوهرت خیلی تحقیر شده و امگیزشو از دست داده باشه سعی کن بهش انگیزه بدی البته خیلی خیلی آروم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست عزیز همیشه پای معیارات بمون و به خاطر هیچ چیز ازشون کوتاه نیا اینکه شما اخلاق براتون مهم بوده ...

خب من مثلا معیارم این بود که تحصیلکرده باشه ولی از تحصیلش استفاده کنه مثلا وقتی مغازه میزنه که اصصصلا ربطی به رشتش نداره 

دیگه ارشد طرف خیلی مفید نخواهد بود 

صرفا کتابهایی رو پاس کرده که الان قطعا ۹۰ درصد کامل فراموشش شده طرف 

هر کی یه لیسانس بی ربط گرفته یه مغازه ای چیزی داره 

اینها هم امتیاز خاصی ندارن وقتی نتونستن از تحصیلاتشون استفاده کنن و در عرض چند سال که استفاده نکنه آدم به کل فراموش میشه 

من تاپیکات و دیدم همش راجع به همین مشکلاتت بود.دارم واست مینوسیم چون شرایطی مشابه شمارو داشتم منم پدرم مهندس خواهرم مهندس خودم لیسانسم مادرم کارمند همسرم هم مهندس ولی شغلش ازاد که خیلی کم اورد بعد از ازدواجمون و کلا دوره سختی و گذروندیم ولی من کار کردم یکسال و نیم و تمام تلاشمو کردم که زندگیمو نجات بدم کار کاملا نامرتبط با رشتم. زبان و کامپیوتر و قران و ول کن اون ادم دغدغه داره ولی کاری از دستش بر نمیاد اگه بهش میگی کارتو ول کن ی راه جلو پاش بزار 

خانواده منم خیلی سطحشون بالاست همه وضع مالی توپ و خونه زندگی های انچنانی ولی من ندارم الان همسرمم دیگه چکار کنه تو این وضعیتی که واقعا برای همه بد ولی دارم خودم ی کارایی میکنم اون تلاش میکنه ولی منم نمیشینم بیرون گود بگم لنگش کن با وام و طلا فروختن دارم کار راه میندازم واسه خودم که منم ی گوشه زندگی و بگیرم بنظرم به جای اینکه بشینی شب تا صبح صبح تا شب به این چیزا فکر کنی ی فکری واسه خودت بکن ی کاری کن که هم سرت گرم شه هم درامد داشته باشی 

2738
خانواده منم خیلی سطحشون بالاست همه وضع مالی توپ و خونه زندگی های انچنانی ولی من ندارم الان همسرمم دی ...

شما چه کاری میخوای راه بندازی 

منم هواسم هست 

چرا فکر میکنی من دنبالش نیستم

شما چه کاری میخوای راه بندازی  منم هواسم هست  چرا فکر میکنی من دنبالش نیستم

میخوام ی دوره ببینم یا مژه یا فیبروز ابرو واسه خودم کار کنم ما دیگه انتخاب کردیم امدیم تو زندگی باید خودمون ی کاری کنیم اینارو میگم چون منم ی روزایی خیلی اذیت شدم 

اگه عاشقانه دوسم داره چرا خواسته هام براش ارزشی نداره که تلاش کنه

شاید از پسش برنمیاد انقدر نخونده دیگ ذهنش یاری نمیکنه 

کارش سخته خسته میشه 

توقعت زیادیه البته اگ مجرد بودی میگفتی خاستگارت اینه حق داشی و بهت میگفتیم باهاش ازدواج نکن حالا ک ازدواج کردی باید کم و کسری های شوهرتو هم قبول کنی اگ ادم خوبیه باهاش بساز قطعا توم ایرادایی داری ک شوهرت باهاش میسازه

اون‌حق داره درس نخونه وقتی دلش نمیخواد.نمیتونی به امحام کاری که دوست نداره مجبورش کنی.اون سلیقش با تو متفاوته.بابای من با اونهمه هوش ادامه تخصیل نداد چون از سرکارمیومد خسته و کوفته.ولی مامانم نطالعه دوست داشت و الان داره ادامه تحصیل میده.زندگیشون هم روبه راه هست.ینی واقعا به نظرت چون بابای من دلش نمیخواد مطالعه داشته باشه و ورزش کنه(به هر دلیلی واسه حالا یا دوست نداره یا وقتشو نداره)مامان و بابام باید از هم جدا بشن؟!

جای اینکه فقط نقاط ضعفشو ‌ببینی نقاط قوتشو‌ببین.شوهرتو خودت انتخاب کردی.

.....

این زندگی زندگی بشو‌ نیست

هر روز تاپیک میزنی و یه موضوع تکراری را طوطی وار تعریف میکنی!!!

خودتم رو به حلو پیشرفتی نداری چه برسه به همسرت!!!!😑😑😑😑😑😑

تو با این همه کمالات و تحصیلات و متمول بودن خیلی عجیبه به این شوهر کردی!!!!!

هر دفعه که تاپیک میزنی اینو با خودم میگم که خوب چرا شوهر کردی!!!! بعد به این نتیجه میرسم که کلا یه داستانی بافتی که هر روز بیای اینجا بگی و ملتو بزاری سر کار!! د😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

پس بنظرم بمون تو همین زندگی که داری جات خوبه تکون نخور!!!!😂😂😂😂😂

با تشکر

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706