2733
2739
عنوان

همسرم تو اینیستا گرام خانم فالو کرده

2917 بازدید | 149 پست

سلام

فالور های همسرم ۲۵۴ تا هست. فالویینگ ها هم ۲۹۸ تا هست که آدم های معروف فالو کرده

پیجش پی وی هست

ولی همکارهای خانم و همکلاسی های چن سال پیش و فامیل های خانم فالو کرده. تعدادشون زیاد نیستاااااا تعداد فالویینگ های مردش بیشتره ولی من میگم اینا رو بلاک کن و یا حذف کن میگه زشته بد میشه

همسر شما هم اینیستاش اینطوریه؟؟؟

به اینیستای منم گیر میده. عکسای من همه چی باید کنترل بشه .

دایرکت اینای مشکوک ندیدم و همه خانم های پیجش و هم میشناسم ولی اعصابم خراب میشه

چ کار کنم؟

شوهرم هیچی نداره😁

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا😑

محدودشون نکنین ناموسا

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
2728
2738
از کجا میدونی؟

ی گوشی میخی دادم دستش

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

همسر من اینستا نداره من دارم خیلی هم فعالم اما روزی شوهرم گفت آقایان چی میگن اینجا از اون روز هر آقایی بجز فامیل نزدیک فالو بده رد میکنم پی وی هستم و اکثرا خانوما فالوم میکنن... شما زیاد حساس نباش آماا کامل کنترل ش کن نامحسوس 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
2706