2733
2739
مناسب که هست ولی چیزای قشنگتری هم پیدا می‌کنی که دلت بره براشون  دستبند هم میتونی بگیری من با ...

دستبند که نازک میشه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
يك انگشتر خوشگل اما اگه گوشواره نداري حتما گوشواره بخر زيبايي صورت زن به گوشواره

اینو گفتی حتما گوشواره میخرم...خیلی هم بهم میاد 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
انگشتر عادت ندارم حس میکنم دستم سنگین میشه😂😂😂حتی حلقه هم ندارم

اگ گوشواره نداری ،گوشواره ،پلاکم من از اسمی ها خوشم نمیاد باز اگ تو دوست داری بگیر

لطفا برا خودتون زندگی کنین❤🥰 دوست دارم خودم
والا من با هفت و نیم ی گردنبد ی گوشواره و ی انگشتر گرفتم البت مستعمل

چند گرم شد؟حتما نازکه؟؟؟من میخاستم النگو بگیرم دو تا باهاش مادرم میگه نه حتما باید گوشواره یا پلاک بگیری

2740
به نظرتون طلا بگیرم یا ارزونتر میشه هر کی میدونه بگه🙏

والا معلوم نیست

دستت كن بعد يك مدت عادت ميكني من الان نداشته باشم احساس ميكنم يه چيزي كم دارم يك كار ظريف بردار&nb ...

اول گوشواره بگیرم کم کم میخرم

اگ گوشواره نداری ،گوشواره ،پلاکم من از اسمی ها خوشم نمیاد باز اگ تو دوست داری بگیر

اره اینچا بیشت  گفتن گوشواره... همون گوشواره میگیرم پس

چند گرم شد؟حتما نازکه؟؟؟من میخاستم النگو بگیرم دو تا باهاش مادرم میگه نه حتما باید گوشواره یا پلاک ب ...

تقریبا ۷ گرم و خورده ای

گوشوارم شد دو گرم و خورده ای

انگشتر یک گرم و خورده ای

گردنبد سه گرم و خورده ای

ببخشید خورده هاشو یادم نیس

ب نظر من مستعمل بگیر

من ی گوشواره نو حلقه ای ساده کوچولو خاستم بگیرم شد سه و خورده ای ولی ی گوشواره مستعمل بزرگتر گرفتم ک خیلی بیشتر نما داره شد دو و خورده ای

2706