2733
2734
خوب کردی گفتی باید هوای خونوادتو داشته باشه انقد اونا هواتو دارن ی بارم تو بزار شوهرت هرچی میخاد بگه ...

خب آره دیگه بذار ببینه چقدر بده همسر آدم زورش بیاد. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
هزا. بار گفتم اما از بس خسته شدم و حوصله دعوا ندارم تا میگه فقط میگم عه نمیخوای حاضری بخور بهترشو می ...

افرین چرا الکی همش بهونه میگیره تو زنی تو حامله ای تو باید ناز کنی بهونه بگیری اون مرده والا باید خجالت بکشه از کاراش بگو خسته شدم مشکلت با من چیه واضح بگو 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مادرش دروغ نگه و سر بسته بگه که الکی این موضوع رو گفتم به خاطر دلایلی... اینطوری مادرش نگران نمیش ...

حالا هر روزم نمیده بعضی روزا بدبخت کمک حالمه بده؟ 

افرین چرا الکی همش بهونه میگیره تو زنی تو حامله ای تو باید ناز کنی بهونه بگیری اون مرده والا باید خج ...

هیچی آقا پرروعه احترام و محبتم فقط واسه خانواده خودش میخواد خودخواه به قول داداشم. مثلا هر وقت خانوادش میان تا سر کوچه هم میره بدرقه از منو نه همه کاراش فرق گذاشتنه. 

2731
به مادرش دروغ نگه و سر بسته بگه که الکی این موضوع رو گفتم به خاطر دلایلی... اینطوری مادرش نگران نمیش ...

هرچی هست مانع این نشه مادرش بیاد دیدنش و مادرش بفهمه شوهرش با دختر حاملش بد رفتاری میکنه مادرش براش بیاره ولی وقتی ک شوهرش نیس بخوره جمع کن بده شوهرش حاضری بخوره از بیرون بگیره این پرو شدنو هستم واقعنم درسته

چرا ب خونوادش ب مادرش دروغ بگه ک نگران بشه همیجوریم تو حاملگی مادرا نگران دخترشونن مادرش غذا میاره خ ...

در ضمن مشاوره بد رو شما داری میدی. اگه قرار باشه بچه تا آخر عمر وابسته مادر باشه آخرش همین آش و همین کاسه ست. پس اون پسر هم مادر داره. قرار نیست مادر دختر نگران باشه اما مادر پسر نباشه. همونجور که اسی دوست داره خانواده ش کنارش باشن هرروز شوهرش هم دوست داره هرروز کنار خانواده ش باشه . این که نشد زندگی. این بگه مادرم اون بگه مادرم. زندگی باید مستقل باشه. هیچکس هم با غذا پختن خسته نشده که اسی خسته بشه. شما سعی کن دعوا رو بخوابانی نه اینکه بدتر اسی رو شیر کنی به قول خودت مشاوره بد نده. 

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2738
هیچی آقا پرروعه احترام و محبتم فقط واسه خانواده خودش میخواد خودخواه به قول داداشم. مثلا هر وقت خانوا ...

توام مثل  شوهرت باش با خوانوادت  ببینه مثل اون بودن چجوریه مزشو بچشه بگو بچرخ تا بچرخیم یا خوب شو یا نمیشی وضعیت همینه جور با خوانوادته توام‌همونجور با خوانوادش باش

هیچی آقا پرروعه احترام و محبتم فقط واسه خانواده خودش میخواد خودخواه به قول داداشم. مثلا هر وقت خانوا ...

با این روال زندگی که شما دارید فردا که بچه به دنیا بیاد بدترم میشه چرا چراهای زندگیتون بیشتر میشه شما باید حتما به یه مشاوره خیلی خوب برین که نتیجه بخش باشه

حالا هر روزم نمیده بعضی روزا بدبخت کمک حالمه بده؟ 

نه اگه میخوای حساسیت شوهرت بیشتر بشه بذار هر روز بده اگه میخوای احترامش بیشتر از این زیر سئوال بره بذار هر روز بده. شما ما هر چی میگیم داماد رو پررو نکن باز شما میگی مگه بده محبت میکنن. خوب پس به کارت ادامه بده منتظر بی احترامی بیشتر از این هم به خانواده ت باش. 

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
در ضمن مشاوره بد رو شما داری میدی. اگه قرار باشه بچه تا آخر عمر وابسته مادر باشه آخرش همین آش و همین ...

من نیازی به غذا دادن ندارم و مادرم هر روز نمیبینم الانم چون حامله هستم غذا میده چون میدونه بعضی روزها حالم بده شما هم درست متوجه بشو. وگرنه میشه خانوادم یه هفته 10 روزم نبینم اونی که وابستست شوهرم سال اول زندگی هم شهرستان زندگی میکردم خانوادم دو هفته یه بار هم زوری میدیدم خداروشکر من مستقلم

در ضمن مشاوره بد رو شما داری میدی. اگه قرار باشه بچه تا آخر عمر وابسته مادر باشه آخرش همین آش و همین ...

آفرین حرف دل منو زدی اگه مامانش خیییلی دلواپسی خب شوهرش نمیداد. گل گفتی و حق مطلب را ادا کردی

دعوای ی طرفه خوابونده نمیشه هرچی این کوتاه بیاد اون فکر کنه اره حتنا حق با منه کوتاه نیاد نمیبینی شوهرش دست ب زن هم دارع چ وابستگی ای داره تا آخر عمر ک باردار نیس اسن جلوی مادر شوهرشو نگرفته خوب مادر شوهرشم اگه جیزی میاره خودشم بیاد نمیاره نیاد مگه جلوشو گرفته پسرش ک حامله نیس مادرش نگران بشه بیاد اگه نگرانش بود مس اومد خودش خبرع چ پسری داره من‌بر اساس چیزای ک دیدیم و تجربه کردم میگم چون عین دوماد خودمونه حالا ادم شده 

2706