2737
2739
عنوان

با یه پسر هندی اشنا شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4853 بازدید | 139 پست
از نت سرچ کن تو گوگل میاره

گوگل هم همین و آورد آخه 😒😒

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
اما مستعمره هستن درست مردمشون و کشورشون اوضاع مالی خوبی ندارن ولی مثل ایران تحریم نیستن‌ حتی افغانست ...

عزیزم کارت بین المللی دارن اما میدونی ی برگه س که هویتشون و ابراز میکنن اونم شانس بیارن تاریخ تولدشون درست بزنن اونم خونواده هایی که اهمیت میده من زیاد باهاشون ارتباط گرفتم میون اینا دوتاشون واقعا درست تاریخ تولدشون اون یکی ی بار میگه متولد 70 ی باز 71 ی بار 72 آخر رفت درست کرد با حدس و گمان و دوست داشتن خودش 72 گرفت... من نمیگم ما الان گل و بلبل هستیم ولی حداقل فعلا قابل قیاس نیستیم نه سوسک سرخ شده میخوریم نه اینکه مرد تسلط رومون داره دوستای افغانستانی من میگن افغانستان جواهر بریزن جنگ نباشه برنمیگردیم اونجا زن اصن اختیار و اراده نداره مرد زور میگه ما دوست نداریم برگردیم اینجا رو به همه فقر و بدبختی و بیچارگی و فقیری ترجیح میدن به کشور خودشون این خیلی جای تامل داره 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هندیارو ول کن خیلی زشتن و بی فرهنگ من با یکیش چت کردم واس بالابردن سطح انگلیسی یارو بعد از یمدت ناراحت شد ک واس من خواستگار اومده میگفت واسم فراتر از دوستی!گفتم چخه بابا!عوووووووووووووق حالا درخواست س ک س تصویری هم داشت بی ناموس

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  

حالا چرا همش پسر هندی به تور نی نی سایتی ها میخوره؟😐

اول مطمعن شو ببین طرف گاو پرست نباشه یه وقت 🤦‍♀️

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2738
هندیارو ول کن خیلی زشتن و بی فرهنگ من با یکیش چت کردم واس بالابردن سطح انگلیسی یارو بعد از یمدت نارا ...

نه اصلا ارتباط عاطفی نداریم صرفا جهت اشنا شدن با فرهنگه

2706