2737
2739

سلام از وقتی ازدواج کردم سه سالی میشه ک با خانواده همسرم زندگی میکنم،واحد دوم،با همه سختیا کنار اومدم،همیشه روی خوش نشون دادم محبت کردم،سختی هایی مثل اینکه خواهر شوهرم هرروز با دوتا بچه اینجا بود و منم باید پیششون میرفتم،یا اگه مهمون میومد اوناهم میومدن خونه من،حتی یه بار با خانواده خودم تنها نشدم تو خونم،با هزار خون دل،پولامونو جمع کردیم طلاهامونو فروختیم ی زمین خریدیم و همسرم کلا راضی شد ک خونه رو بسازیم از اونجا بریم کامل مستقل بشیم الان کم کم هی پول جمع میکنیم و میسازیم،الان چند روزه مادرشوهر و خواهر شوهرم اصرار میکنن ک اونجارو بفروش بریم باهم یه خونه دو طبقه راه جدا بخریم،خواهرشوهرمم هی ب همسرم میگه ک اره فکر خوبیه بفروش و با مامان بابامون زندگی کنین،منم از استرس دستام میلرزه من کلی دعا و نذر کردم ک بدون هیچ مشکلی راحت مستقل بشیم بریم خونه خودمون،حالا که دعاهام قبول شده این حرفارو شروع کردن،لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم چجوری با شوهرم حرف بزنم ک حرف اونارو قبول نکنه،خودمم در حال اقدامم میخوام تا زمانی ک هیچی معلوم نشده،اقدام ب بارداری رو قطع کنم،نظرتون؟

باهمسرت صحبت کن که تو دوری و دوستی احترام ها بیشتره و حرمتا حفظ میشه

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا وابدا قبول نکن هر روشی که جواب میده به کار ببر راضی کن شوهرت رو که مشتق بمونین کار خوبی میکنی فعلا اقدام رو تعطیل کن شوهرت هم گفت چرا بگو الان تو شرایط استرس زایی هستم میخوام خونه ساخته بشه برم تو خونه خودم بعد شروع کنم 

وااای اشتباه نکن به هیج وجه به هیچ وجه 

اگه زندگیتو دوس داری دم و خودتو شوهرت رو بردار بذار رو کولت و برین یه جای خیلی دور تا خوشبحت بشین...

تا میتونی با شوهرت حرف بزن فریب این حرفای به ظاهر دلسوزانه رو نخور..

بخاطر کنکور از نی نی سایت میرم..میشه واسه قبولیم یه صلوات بفرستی؟  
2738

فعلا باردار نشو به شوهرت بگو با این وضع من نمیتونم بچه بیارم بگو که این خواسته منه کاملا مستقل و جدا بشیم وگرنه قید زندگیمونو بزن

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘

لازم نیست دستت بلرزه عزیز جان قتطعانه و محکم اما در نهایت احترام و مهربانی به شوهرت بگو می‌خوای خونه‌ای کاملا جدا داشته باشی. این زندگی برای تو هم هست در تعیین محل زندگیتون باید نظر بدی حق داری نظر بدی 

اصلا وابدا قبول نکن هر روشی که جواب میده به کار ببر راضی کن شوهرت رو که مشتق بمونین کار خوبی میکنی ف ...

هرروز در مورد این میگم ک دلم میخواد بچمون اتاق داشته باشه و ...ی جوری میگم ک فکر نکنه من با خانوادش مشکل دارم لج کنه،سعی میکنم از راه های دیگه قانعش کنم

2706