2737
2734
عنوان

دخالت در مسائل مريوط به رختخواب !!!؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1845 بازدید | 102 پست
به همسرتون بگید سربسته به مادرش بگه مشکل داره برای بچه دار شدن یهو همون مادری که مدام میگه بچه دار ...

مادرشوهرمن حرف خودشو میذاره دهن پدرشوهرم به من میگه بابا میگه بهشون بگو بچه بیارن😳درحالیکه میدونم خودش میمیره وااسه بچه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا پستات اینقدر کمه از ۹۷ تاحالا مشکوک شدم تازه پروفایلم نداری

به چي مشكوك شدي الان؟؟؟!!! 

چون بيشتر ميخونم 

الانم اعصابم خيلي داغونه كه تاپيك زدم 

از سال ٩٥ خواننده خاموش بودم

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم
2728
اخه چرا ما خانواده هاي ايراني به خودمون اجازه ميديم تو مسائل به اين خصوصي دخالت كنيم اخه يكي نيست ب ...

درک میکنم چی میگی واقعا.

توجه نکن اصلا بهش، به نظرم خوب جوابشو دادی

اخه بچه ۳ ساله هم بود متوجه میشد که نباید دخالت کنه

غصه نخور درست میشه.
مادرشوهرمن حرف خودشو میذاره دهن پدرشوهرم به من میگه بابا میگه بهشون بگو بچه بیارن😳درحالیکه میدونم خ ...

افرين اينم دقيقا همينطور ميدونم حرف خودشه نه پدر شوهرم

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم
2740
این مربوط به رخت خواب نیست مربوط به دخالته در رابطه با بارداری

اگه عنوانشو اون میزد میومدی؟😁 

عنوان یچی زد مشتری پسند باشه اینجا😂

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit

با مادرشوهر زبون درازی نکن با سیاست رفتار کن الکی میگفتی باشه میخوام دوقلو بیارم اصلا شش قلو میارم و شوخی میکردی

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
مادرشوهرمن حرف خودشو میذاره دهن پدرشوهرم به من میگه بابا میگه بهشون بگو بچه بیارن😳درحالیکه میدونم خ ...

اصلا اشکال نداره نسخه ای که گفتم ردخور نداره

فقط کافیه همسرتون خیلی سری و سربسته و شرمنده به والدینش بگه مشکل از منه به روی خودتون نیارید که زنم بدخلقی نکنه

چنان عروس رو حلوا حلوا میکنن 

😁
به همسرتون بگید سربسته به مادرش بگه مشکل داره برای بچه دار شدن یهو همون مادری که مدام میگه بچه دار ...

همسرم نميگه ، اصلا نميتونه دروغ بمه ، تازشم بگه مامانش جد ميفته دنبال درمانش

2706