2733
2734
عنوان

دخالت در مسائل مريوط به رختخواب !!!؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1845 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا شما محل نده یه باشه بگو کار خودتو بکن بهت گیر نده 

هزار دفه گفتم باشه چشم هرچي خدا بخواد، مامانش بنداله ، مدام به ادم گير ميده

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم
2731
صد در صد باید ساکت موند شما دوست داری شوهرتون با مادرتون اینطوری صحبت کنه

شوهرم مامانم بهش بگه تو ، ابرو ريزي ميكنه

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم

آره حق داری

بچه دار شدن یا نشدن به كسی ربطی نداره

منم بعد از ٧سال تصمیم به بارداری گرفتم

ولی بنظرم آخرای صحبتت با مادرشوهرت اصلا خوب صحبت نكردی

اینكه آخرش گفتی به شما ربطی نداره جالب نبود.

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
2740
چه حوصله ای داری که بهشون توضیح میدی 😁😁😁 الکی بگو باشه من مشکلی ندارم پسرشون نمیخوایم به خودش ...

شوهرمم هزار دفه گفته ولي اينا نميدونم چرا فكر ميكنن من نميخوام و شوهرم ميخواد

چيزي نكفت بنظرت؟؟؟ بهم گفت پير، بي اخلاق، اخرشم كفت بچه دار نشو تو اعصاب نداري

من تحت هیچ شرایطی جواب کسی که اینقدر ازم بزرگتره نمیدم مخصوصا اگه مادر شوهر باشه موندم شوهرت چجور تحمل کرد با مادرش اینجوری صحبت کردی

آره حق داری بچه دار شدن یا نشدن به كه كسی ربطی نداره منم بعد از ٧سال تصمیم به بارداری گرفتم ول ...

اره خودمم پشيمونم ولي عصبي شدم و خيلي وقت بود تو دلم زده بودم ، دلم خنك شد😔😔😔

به چي مشكوك شدي الان؟؟؟!!!  چون بيشتر ميخونم  الانم اعصابم خيلي داغونه كه تاپيك زدم  ...

بیخیال ناراحت نشو همیشه تو هرتاپیکی ازینجور کاربرا مث خانوم مارپل هست که مثلا میخوان مچ بگیرن ینی ازون مادرشوهرت داغونتر این کاربران که ادعای مارپل بودن دارن

صد در صد باید ساکت موند شما دوست داری شوهرتون با مادرتون اینطوری صحبت کنه

الان چه ربطی داره ؟ مهم آرامش خودته چه ربطی به کوچکتر بزرگتر داره. 

شوهر با مادرم چرا اینجوری حرف بزنه؟ مگه مادر دخالت کرده؟ نه

غصه نخور درست میشه.
مقصر فقط شوهرتونه که نمیتونه این وسط خوب مدیریت کنه و به مادرش بفهمونه دخالت نکنه و زنشو قاطی نکنه

افرين منم نظرم همينه، امشبم تقصير شوهرم شد

2706